Liitu meiega ja mõjuta homseid energialahendusi!

Kes me oleme?

Advenis oleme pühendunud eesmärgile luua eelis energiast ärile, inimestele ja planeedile. Oleme osa kliimamuutuste vastu võitlemise lahendusest ja usume, et keskkonnasõbralike lahenduste abil, mida oma klientidega otsime, ehitame ja arendame, saame mõjutada ettevõtete, inimeste ja maailma tulevikku.

Adven – Advantage in Energy

Adven on juhtiv energia- ja veeteenuste pakkuja kogu Põhja -Euroopas. Tööstuste jaoks toodab Adven tööstuslikku auru, soojust ja külma ning pakub kasulikke ja töötlevaid lahendusi energia-, vee- ja materjalitõhususe parandamiseks. Kinnisvarasegmendi jaoks toodab Adven soojust ja jahutust kaugkütte või kinnisvaraspetsiifiliste lahenduste alusel, kasutades näiteks bio- ja geoenergiat. Meie Energy as a Service® teenusmudel, mis põhineb täisteenusel ja pikaajalisel partnerlusel.

Adven/Värmevärden grupp

Adven/Värmevärden on uus energiakontsern, mille ühine teekond säästvate energialahenduste juhtivaks tegijaks saamise poole sai alguse 2020. aastal. Meie grupis on 580+ töötajat, kes üheskoos töötavad selle nimel, et tarnida kinnisvarasektorile säästvat kaugkütet ja geoenergiat ning tööstustele auru-, kütte-, jahutus- ja nendega seotud taristulahendusi. Enam kui 50-aastase energiasektori kogemusega grupp opereerib täna ligikaudu 350 objekti Põhja- ja Baltimaades.

Adven tööandjana

Adven on kasvav ettevõte ja tahame, et meie inimesed kasvaksid koos meiega. Iga töötaja on ettevõtte jaoks kui investeering, mille väärtust järjepidevalt üheskoos kasvatame. Klientide parimaks teenindamiseks on meie jaoks oluline pidevalt oma teadmisi arendada ja ajakohastada.

Meiega liigud edasi. Isiklikku kasvu ja talentide arendamist tagame nii eesmärkide kui ka pideva tagasiside ja dialoogide kaudu. Pakume igale töötajale laia valikut Adven Academy koolitusi, mis käsitlevad töökohal õpet ja ettevõttesisest teadmiste jagamist ning karjäärivõimalusi ettevõttesisese liikumise kaudu. Arutame regulaarselt isiklikke eesmärke, vajadusi ja arenguvõimalusi.

Tööandja kaart

90+ töötajat

Tallinn, Põltsamaa, Rakvere

energeetika

spetsialist

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> konsultant

Võimalused üliõpilastele ja lõpetajatele

Otsime oma ridadesse pidevalt uusi talente! Adven pakub suurepäraseid kasvu ja karjäärivõimalusi üliõpilastele ja lõpetajatele, kelle värsked ideed ja motivatsioon jätkusuutlike energialahenduste loomiseks on meile väärtuslikud. Lõputöö või praktika kaudu on Sul võimalus õppida tundma valdkonda ja meie ettevõtet, näidata oma oskusi ja luua väärtuslikke kontakte. See kõik on suurepärane lähtepunkt Sinu tulevasele karjäärile Advenis.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> spetsialist

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Telli endale töökuulutuste teavitused ja saa meie vabadest töökohtadest esimesena teada. Või eristu teistest ja räägi meile endast rohkem (avatud taotlus), et saaksime Sind sobiva tööpakkumisega kokku viia. Liitu meie karjäärivõrgustikuga siin!