fbpx

Meie meeskond koosneb erineva tausta ja kogemusega tarkvaraarendajatest ning valdkonnaspetsialistidest, keda kõiki ühendab kirg oma töö vastu.

AgileWorksi meeskond

AgileWorksi tegevusi juhivad ning ettevõtet omavad sama valdkonna inimesed ehk arendajad, mistõttu huvi teenuse kvaliteedi ja kliendiprojektide õnnestumise vastu on seda suurem. Meil on selge arusaam sellest, mis rõõme ja raskusi võib ühe ettevõtte omamine, juhtimine, arendamine kaasa tuua, mida vältida ja mida teha, et asjad sujuksid edukalt.

Meie meeskond koosneb erineva tausta ja kogemusega tarkvaraarendajatest ning valdkonnaspetsialistidest, keda kõiki ühendab kirg oma töö vastu.

Meeskonnaliikmete erinev kogemus nii Eestis kui välismaal aitab tagada parima tulemuse igas arendusprojektis ning kindlustab projektide jätkusuutlikkuse.

Investeerime järelkasvu koolitamisse ning meil töötavad nooremarendajad õpivad parimaid praktikaid otse neid juhendatavatelt kogenud mentoritelt, olles samal ajal kaasatud kliendi projektidesse. Hindame kõrgelt enesearengut ja täiendame oma teadmisi erinevatel koolitustel-konverentsidel, samuti omavad paljud meie meeskonnaliikmed erialast kõrgharidust ja erinevaid sertifikaate.

Tule tööle!

Kas korrektsed koodiread tekitavad Sinus üheaegselt elevust ja kergendust? Oled missioonitundega ja soovid luua kaasaegset ning eesmärgipärast tarkvara? Soovid püsida valdkonna laineharjal läbi pideva enesetäienduse, uusimate võtete, paarisprogrammeerimise ja koodiülevaatuste? Kas Sind kõnetavad järgmised väärtused: kaasaegsus, kogemused, professionaalsus, eesmärkidele orienteeritus, efektiivsus, kaasatus, kiirus, paindlikkus, selgus, läbipaistvus, kirglikkus – agiilsus?

Kui “Jah”, siis loe edasi.

Mida me pakume?

> Võimalus luua kvaliteetset tarkvara ja osaleda lahedates projektides
> Nooruslik ja toetav meeskond
> Erialased koolitused ja konverentsid
> Koos lõunatamine iga reede
> Spordikompensatsioon
> Ägedad ühisüritused
> Kaasaegne katuseterrassiga kontor Põhja-Tallinnas
> Massaaž kord kuus

Tööandja kaart

23+ töötajat

Tallinn

IT

tarkvaraarendaja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

kaugtöö võimalus

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> tarkvaraarendaja

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> tarkvaraarendaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Ei leidnud endale midagi sobivat? Anna oma huvist märku läbi lehel asuva kiirvormi – kirjelda lühidalt kogemusi antud alal, tehtud töid, õpitud eriala ning suhtleme juba õige pea!