fbpx

"AHHAA missiooniks on teadmistepõhise mõtteviisi kujundamine ahhaa-kogemuse kaudu. Ahhaa-kogemuse all mõeldakse ise katsetamist, avastamist ning „käed-külge“ meetodi rakendamist. AHHAA kolmeks põhiväärtuseks on teadmistepõhisus, professionaalsus ning sõbralikkus. Väärtustatame haridust, oleme usaldusväärne, kvaliteetne partner ning avatud uutele ideedele."

Millega tegeleme?

AHHAA on teaduskeskus, mille eesmärk on väärtustada õppimist, pakkudes kõigile avastamisrõõmu. AHHAA põhiülesanne on teaduse tutvustamine laiale avalikkusele. Tänaseks on AHHAA üritusi külastanud enam kui kolm miljonit igas vanuses inimest. Põhiline meetod on “käed-külge”-näitused, kuid tegutseda saab ka planetaariumis, töötubades ja teadusteatris. Koolidele pakutakse mitmesuguseid õppeprogramme. AHHAA-sse on oodatud igas vanuses külastajad, et veeta sisukas ja tegutsemist täis päev. AHHAA on rahvusvaheliselt tunnustatud koostööpartner mitmes organisatsioonis.

Milline tööandja oleme?

“AHHAA keskuse puhul on endised, praegused ja ka potentsiaalsed töötajad hinnanud ka seda, et seal nähakse teadlikult vaeva, et töö toetaks inimeste pereväärtusi ja pereelu, mitte vastupidi. Muuhulgas on loodud vahendid kodus töötamiseks, paindlikuks töögraafikuks jpm. Töötajaid inspireerivad ka regulaarsed motivatsioonireisid välismaa huvitavamatesse teaduskeskustesse, soodustused Tartu söögi- ja spordiasutustes jne.”

• Organisatsiooni arengusse panustavad võrdselt nii juhatus, nõukogu kui iga väiksemagi rolliga töötaja.
• Maksame õigeaegselt korralikku palka ja pakume lisatasu teenimise võimalusi.
• Pakume ausat ja lõpuni läbipaistvat palgakujunemise, töökoormuse ja karjääri tegemise infot, et tagada kõrge motiveeritus.
• Korraldame ühist tööd ja puhkust selliselt, et see sulataks inimesi kokku ja tekitaks tugeva meeskonnavaimu nii tööl kui tööväliselt.
• Toetame töötajate isiklikku arengut, võimaldades nii palgalisi vabu päevi, tööreise, paindlikku töölkäimise graafikut kui tööd kodukontorist.
• Toetame töötajate pereväärtusi, julgustame oma töötajaid tööle kaasa võtma nii lapsi kui koduloomi.
• Oleme jõuliselt ja teadlikult arendamas multikultuurset töökeskkonda, kaasates inimesi eri riikidest ja eri keeltest.

Tööandja kaart

80+ töötajat

Tartu

teadus

tegevusjuhendaja, giid

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

pakume ka osalise tööajaga tööd

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Baltikumi suurima teaduskeskuse uksed on avatud ka särasilmsetele praktikantidele! Kui soovid oma (õppe)praktika läbida just AHHAAs, siis võta meiega ühendust!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

tegevusjuhendaja, giid

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

tegevusjuhendaja, giid

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kui sul silmad säravad ja soovid töötada Baltimaade suurimas teaduskeskuses, siis võta meiega ühendust!