fbpx

"Meie missioon tervisenõustajatena on aidata oma klientidel olla tervemad ja seeläbi õnnelikumad. Terve Pere Apteegis töötab selle nimel iga päev üle 400 pühendunud apteekri, kelle panus on meid tõstnud apteegituru- ja arvamusliidriks."

Millega tegeleme?

Terve Pere Apteek OÜ ühendab enda alla 85 Apotheka kaubamärki kandvat apteeki. Kuulume Baltimaade juhtivasse ravimite hulgi- ja jaemüügikontserni Magnum AS. Oleme tegutsenud ravimite jaeturul alates 1993. aastast. Lisaks Terve Pere apteekidele kannab Apotheka kaubamärki üle 80 apteegi.

Oma tegevusega soovime olla tervema ja terviseteadlikuma ühiskonna eestvedajad. Meie missioon tervisenõustajatena on aidata oma klientidel olla tervemad ja seeläbi õnnelikumad. Terve Pere Apteegis töötab selle nimel iga päev üle 400 pühendunud apteekri, kelle panus on meid tõstnud apteegituru- ja arvamusliidriks.

Milline tööandja oleme?

Olles Eesti suurim apteegikett, on meil parimad võimalused karjääriplaneerimiseks ja töötamiseks tulevikule orienteeritud töökeskkonnas.

• Meie meeskonda on alati oodatud kõik positiivse mõttelaadiga ja inimestest hoolivad proviisorid, farmatseudid ning klienditeenindajad.
• Tänu koolitus- ja arenguprogrammidele on meie töötajatel võimalus pidevalt oma võimeid ja oskusi täiendada, kasutades ära oma potentsiaali.
• Meie motivatsioonisüsteem tunnustab töötajate pikaajalist lojaalsust ja professionaalsuse tõstmist. Peame alati meeles isiklikke elutähtsaid sündmusi, anname tuge ning soodustame tervise eest hoolitsemist ja sportimist.
• Saame pakkuda töökohta elukoha lähedal või toetada Sinu elukoha vahetust piirkonda, kus vabu töökohti on koheselt pakkuda.

Oleme alati valmis kõikidele huvilistele võimalusi lähemalt tutvustama. Selleks võta meiega kindlasti ühendust ja leiame Sulle sobiva karjäärilahenduse!

Tööandja kaart

400+ töötajat

üle-Eesti

tervishoid

proviisor, farmatseut, klienditeenindaja

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

pakume ka osalise tööajaga tööd

Vaata ka:

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

klienditeenindaja

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

proviisor, farmatseut, klienditeenindaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Oleme alati valmis kõikidele huvilistele võimalusi lähemalt tutvustama. Selleks võta meiega kindlasti ühendust ja leiame Sulle sobiva karjäärilahenduse!