fbpx

"Kui sa pole kriipsunägu siis naerata veel laiemini, sest sina oled just see, keda me otsime!"

Millega tegeleme?

Biomarket on juhtiv ökotoodete jae- ja hulgimüüja Eestis. Alustasime 2003. aastal ning tänaseks oleme keskendunud kolmele peamisele tegevusvaldkonnale:

• Biomarketi ökokaupluste haldamine ja arendamine
• Dr. Hauschka looduskosmeetika esindamine Baltimaades
• Ökotoodete hulgimüük teistele tava- ja ökokauplustele

Biomarketi kaupluseid on Tallinnas juba ühtekokku 6. Kesklinnas leiab meid Kaubamajast ja Solarise Keskusest. Lisaks oleme veel Ülemistel, Rocca al Mares, Mustamäel ja Balti Jaama Turul. Rõõmustame kliente ka Viimsis, Tartus ja Pärnus. Tööle tulles saad valida endala sobiva asukoha ja koormuse. Paljud meie töötajad on alustanud karjääri Biomarketis tehes algul tööd kooli kõrvalt ja väiksema koormusega.Liitu meiega sotsiaalmeedias (Facebook ja Instragram) ning tule uudistama meie kauplustesse!

Milline tööandja oleme?

Kui oled maagiliselt vahva ükssarvik, sinuga on lust suhelda ning kuulud selle 10% rõõmsate hulka, kes tahavad ka seda rõõmu teistega jagada ning sulle läheb korda enda ja end ümbritsevate inimeste tervis siis sobiksid ideaalselt Biomarketi klienditeenindajaks! Tuled kampa?

Meil on sulle varuks palju asjalikke koolitusi alates mahedast toidukaubast, loodusapteegist, -kosmeetikast kuni teeninduskoolitusteni välja. Ikka selleks, et saaksid uute teadmistega hiilata ja osata klientidele hüva nõu anda.

Biomarketis töötab täna üle 70 särava ja pühendunud inimese. Biomarketi töötajana saad panustada meie missiooni, milleks on ökotoodete muutmine Eestis kõigile kättesaadavaks, igapäevaseks ja loomulikuks. Tööandjana hindame ausust, hoolimist, meisterlikkust, tervist ja rõõmu.

Biomarket korraldab inspireerivaid koolitusi ja annab võimalused ise ökotoodeid soodsamalt osta. Tippnõustajad saavad igakuiselt tasuta tooteid nii looduskosmeetika kui ka loodusapteegi riiulitelt ning müügipersonalil on võimalus teenida boonust vastavalt tulemustele. Lisaks teenivad kõik tiimid vastavalt meeskondlikele tulemustele tiimiraha, mida saab kasutada motivatsioonisündmusteks, tunnustamiseks või sportilike eluviiside toetamiseks sõltuvalt tiimi ootustest. Kaks korda aastas analüüsime tööpühendumist läbi Q12 küsimustiku. Hindame seda, millel on suurim mõju produktiivsusele, kasumlikkusele, kaadri voolavusele ja ka klientide rahulolule.

Kõige suuremaks inspiratsiooniallikaks meie töötajatele on meie kliendid. Koos nendega saame iga päev midagi uut õppida. Oleme rõõmsad ühise arengu üle ning meil on tugevad püsisuhted oma fännidega. Mitmed meie tänased töötajad on tööle asunud olles tõuke saanud positiivsest kliendielamusest. Hoolime oma kliendist kui oodatud külalisest ja oleme alati valmis pakkuma parimat nõu.

Tööandja kaart

530+ töötajat

Tallinn, Tartu, Pärnu

kaubandus

klienditeenindaja, kaubapaigutaja

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

praktikavõimalused

kohalik tööandja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

pakume osalise tööajaga tööd

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Hetkel ei ole käimas praktikakohtade konkurssi. Vaata lisainfot, et tutvuda lähemalt meie poolt pakutavate karjäärivõimalustega.

 

Otsid esimest töökohta?

Esimese töökohana sobib klienditeenindaja või kaubapaigutaja roll. Sinu töö Biomarketis toimub graafiku alusel sõltuvalt kaupluse lahtiolekuajast. Pakume ka paindlikku võimalust teha tööd kooli kõrvalt ja osakoormusega.

klienditeenindaja, kaubapaigutaja

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

klienditeenindaja, kaubapaigutaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane varasemad oskused ja kogutud teadmised proovile uues valdkonnas! Uued töötajad saavad sisse-elamisel abi õpiprogrammist ning nad on oodatud osalema uue töötaja koolituspäeval. Meie sõbralikud ja abivalmid tiimid on toeks uuele liikmele varustades neid heade nõuannete ja sooja vastuvõtuga. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. 

vanem-teenindaja, nõustaja, juhataja

Soovitused kandideerijale

Tööle kandideerimiseks saada meile oma sooviavaldus e-posti teel. Lisa sinna juurde info oma palgasoovi, soovitud koormuse ja ideaalse asukoha kohta ning pane enda CV-ga teele e-postile cv@biomarket.ee.

Võtame ühendust potentsiaalselt sobivate kandidaatidega.