fbpx

"Kas tahaksid töötada kaasaegses ja sõbralikus raamatupidamis- ja konsultatsioonibüroos?"

Millega tegeleme?

CH Konsultatsioonid on rahvusvaheline raamatupidamisteenust ning äri- ja maksukonsultatsioone pakkuv ettevõte. CHK aitab ettevõtetel siseneda Eesti, Soome ja Rootsi turule. Ettevõtte tugevuseks on ekspertteadmised, mis puudutavad nende riikide maksusüsteeme, nõudeid majandusarvestusele, riiklikke regulatsioone ning töö- ja äriseadusi.

Enam kui 15 aastat kogemusi ettevõtete toetamisel lubab pakkuda igale ettevõttele tõhusat ja tulemuslikku partnerlust. CHK lisategevuseks on majandustarkvara müük ja kindlustusteenuste vahendamine. Teenused on suunatud ettevõtetele, kes tegutsevad Eestis, Soomes ja Rootsis või soovivad nendes riikides äritegevust alustada. Ettevõte on asutatud 2006. aastal. Ettevõtte võtmeisik on asutaja, omanik ja tegevjuht Christer Haimi.

Milline tööandja oleme?

CHK on oma ala tipus ning pakub kvaliteetset teenust ettevõtetele nii Eestis, Soomes kui Rootsis. Meil on nutikad ja vahvad kolleegid, hea töökeskkond ning põnevad tegemised. CHK hoiab oma töötajaid hästi – siin makstakse igati arvestatavat töötasu, kontoriruumid on mugavad ning tööõhkkond sõbralik ja toetav.

Meie bürood on kaasaegsed ja väga heade töö tegemise tingimustega. Arvestame raamatupidaja istuva töö eripäraga ja kasutame ergonoomilisi töövahendeid (sh tool, hiirematt, jalatoed jne). Juulis ja augustis lühendatud tööaeg 10.00-16.00 ja peale jõule 27-31.12 kollektiivselt vabad päevad perega veetmiseks.
Ettevõte korraldab töötajale isikliku sõiduki parkimisvõimaluse.

Tööandja kaart

30+ töötajat

Tallinn, Tartu

finants

raamatupidaja, finantsanalüütik

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

kaugtöö võimalus

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Tule meile praktikale!

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> raamatupidaja

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

 

> raamatupidaja, finantsanalüütik

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Tule meile tööle! Huvi korral anna endast märku kontaktivormi kaudu ja me võtame sinuga ühendust.