fbpx

Da Vinci panustab palju sellele, et meie inimestel oleks Da Vinci siseselt võimalus isiksusena kasvada ja areneda.

DA VINCI famiglia

Oleme Itaalia restorani kett ning lisaks sellele, et austame Itaalia toitu, austame ja väärtustame ka Itaalia perekonna kultuuri ja traditsioone. Perekond ehk famiglia , on meie kindlus, meie töö vundament. Teeme igapäevaselt kõik selleks, et kõik Da Vinci inimesed, kes meie juures töötavad, tunneksid end meie juures väga hästi. Me toetame ja aitame teineteist.

Jah, tasuta lõunad on olemas. Da Vinci hoolitseb oma perekonnaliikmete eest – tööpäeval on lõunasöök alati ettevõtte poolt ning toetame kahel käel sportimist! Meie moto on „terves kehas terve vaim“!

Jah, Da Vincis on tööd palju, kuna oleme Eesti juhtivaid Itaalia restorani kette, kellel on palju häid kliente, kuid lisaks tööle on meil ka FUN. Käime koos aega veetmas, tublimad käivad Itaalias end täiendamas ning graafikujärgselt töötades on ju ka pool kuud vaba.

Tule meile tööle!

MEIE VÄÄRTUSED

Oma 20 aastase kogemuse pealt on meie ettevõttes välja kujunenud väärtused, mida hindame ja mille järgi igapäevaselt toimetame. Kui Sinu väärtused on samad, mis meil, siis kandideeri meile julgesti. Da Vinci väärtused:

> AUSUS & AUSTUS
> KOHUSETUNDLIKKUS & PROFESSIONAALSUS
> AVATUS
> ALATI LAHENDUSTELE ORIENTEERITUS
> ME KUNAGI EI LEPI KESKPÄRASUSEGA, VAID TAHAME ALATI OLLA PARIMAD.

 KARJÄÄR DA VINCIS

Da Vinci panustab palju sellele, et meie inimestel oleks Da Vinci siseselt võimalus isiksusena kasvada ja areneda.

Iga aasta panustame palju erinevatele koolitustele ning kord aastas toimuvad iga meie töötajaga karjääri ja rahulolu vestlus, et mõista paremini neid, kes soovivad kasvada ning saada infot selle kohta, mida saame teha, et inimestel oleks Da Vincis hea töötada. Oleme endale seadnud eesmärgiks, et kõikides meie restoranides peab olema mikrokliima rohkem kui 4,5 punkti 5-st.

Tööandja kaart

75+ töötajat

Tallinn, Tartu, Pärnu

toitlustus

klienditeenindaja

sobib esimeseks töökohaks

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> klienditeenindaja

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> klienditeenindaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Ei leidnud hetkel sulle sobivat tööpakkumist, kuid soovid kindlasti Da Vinci tiimiga liituda? Anna oma huvist märku läbi kandideerimisvormi!