Ühtses meeskonnavaimus peitub meie kirg ja tugevus.
Tule meie tiimi!

Millega me tegeleme?

Oleme Šveitsi pereettevõte ning tegutseme Tallinnas juba 26 aastat. Aastate jooksul oleme siin välja arendanud masinaehituse kompetentsikeskuse. Toodame nii üksiktooteid kui ka väikeseeriaid erinevates tööstusvaldkondades tegutsevatele klientidele, alustades solaartehnikast lõpetades kella-, auto-, laeva- ja lennukitööstusega. Ekspordime 98% toodangust. Hindame kõrgelt täpsust, kvaliteeti ning innovatsiooni ning rakendame need oskused ja omadused kliendi kasuks.

Milline tööandja oleme?

Meie tugevus peitub meeskonnas. Peame oluliseks töötajate arendamist ning väga head omavahelist koostööd.

Innustame oma töötajaid õppima uusi oskusi, näitama üles initsiatiivi ja pakkuma välja ideid. Populaarne on õppimine töö käigus.

Väärtustame pikaajalisi töösuhteid, töötajate tervist ja sportlikke elusviise, töö- ja pereelu ühildamist, vabatahtlikku tööd ning traditsioone ja ühisüritusi.

Meile on omistatud ISO 9001 sertifikaat, peresõbraliku tööandja hõbemärgis ja kaugtöömärgis. Kuulume Annetame aega ja Tervist Edendavate Töökohtade võrgustikku. Oleme PARE ja Tööandjate Keskliidu liige.

Tööandja kaart

90+ töötajat

Tallinn

tootmine, tööstus

keevitaja, tööpingi operaator, mehhatroonik, tehnoloog-konstruktor

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

praktikavõimalus

kaugtöö võimalus

rahvusvaheline ettevõte

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> keevitaja, tööpingi operaator, mehhatroonik, tehnoloog-konstruktor

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Ei leidnud hetkel sulle sobivat tööpakkumist, kuid soovid kindlasti meie tiimiga liituda? Anna oma huvist märku läbi kandideerimisvormi!