fbpx

Ühtses meeskonnavaimus peitub meie kirg ja tugevus. Peame oluliseks töötajate arendamist ning väga head omavahelist koostööd.

Tegevusvaldkond

1943. aastal rajatud Šveitsi pereettevõte Daetwyler Industries tegutseb Tallinnas juba aastast 1995 ning on siin aastate jooksul välja arendanud masinaehituse kompetentsikeskuse.

Hindame järjepidevaid väärtusi ja täpsust. Alates meie tegevuse algusest on olnud meie eesmärgiks pakkuda kliendile tooteid ja lahendusi, mis looks talle eeliseid ja lisaväärtust. Täna oleme oma tootmis-, müügi- ja teenindusüksustega kliendile lähedal kõikidel strateegiliselt tähtsatel turgudel. Uuenduslikkus, täpsus, kvaliteet, usaldusväärsus ja head kliendisuhted on olnud juba algusest peale meie jaoks olulised väärtused ning soovime neid ka järgnevatel aastakümnetel tugevdada.

Daetwyler tööandjana

Meie tugevus peitub meeskonnas. Ühtses meeskonnavaimus peitub meie kirg ja tugevus. Peame oluliseks töötajate arendamist ning väga head omavahelist koostööd.

Tugevate kliendisuhete aluseks on lojaalsed töötajad, kes on oma ala professionaalid ning tunnevad, et nende panust hinnatakse. Vaid selliselt mõtlevate ja toimetavate inimestega on võimalik väga nõudlikke projekte tulemuslikult ellu viia.

Tööandja kaart

70+ töötajat

Tallinn

tootmine, tööstus

spetsialist

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> mehhatroonik

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Ei leidnud hetkel sulle sobivat tööpakkumist, kuid soovid kindlasti meie tiimiga liituda? Anna oma huvist märku läbi kandideerimisvormi!