fbpx

"Meie eesmärk on tagada, et me tõmbame ligi ning oskame hoida andekaid ja ambitsioonikaid pakendientusiaste, kes soovivad meie klientide elu kergendada."

Millega tegeleme?

DS Smith on Euroopa juhtivaid pakendiettevõtteid, mis pakub kliendispetsiifilist pakendit rõhuasetusega parimale disainile ja kohalikule kliendilähedasele teenindusele. Meie tooteportfellist leiate transpordipakendid, müügipakendid, väljapanekud ja reklaampakendid, kohandatud kaitsepakendid ja tööstuspakendid. DS Smith vastab igale turu nõudmisele.

Milline tööandja oleme?

Meie ülemaailmsesse meeskonda kuulub üle 22 000 pakendientusiasti ning me tahame, et meie töötajad tunneksid end väärtuslikena ning hindaksid meie ärilisi eesmärke. Me rõhutame oma firmakultuuri olulisust, keskendudes nii ambitsioonidele kui ka usaldusväärsusele.

Julgustame oma töötajaid omaks võtma meie viit põhiväärtust: olla hooliv, olla väljakutsuv, olla usaldusväärne, olla vastutustundlik ja olla järjekindel. Need väärtused juhivad meie otsuseid ning vormivad meie ettevõtte põhimõtteid ja töövõtteid. See võimaldab meil edukalt saavutada meie strateegilisi eesmärke ning vastata meie huvirühmade vajadustele.

Tööandja kaart

90+ töötajat

Tallinn

tootmine, tööstus

tootmisseadmete operaator

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Ootame praktikale asjatundlikke ja tehnikahuvilisi noori, et neil oleks võimalik saada töökogemust Euroopa ühes juhtivas lainepapist pakendite tootmisettevõttes ning tutvuda väljakutsete ja võimalustega, mis neid edaspidises erialases töös ees ootavad.

trükkal, tootmisseadmete operaator

aastaringselt

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes on tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Suure tõenäosusega on avanemas uus võimalus juba õige pea.

tootmisseadmete operaator

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kui soovitud töökoht pole praegu vaba, siis loo konto ja registreeruge saama tööpakkumisi (Job Alerts). Siis antakse teile teada, kui sobiv koht vabaneb.

Vaata lähemalt ja võta meiega ühendust birgit.magi@dssmith.com