Me väärtustame koostööd, ausust, uuendusmeelsust ja professionaalsust. Kui need on ka sinu väärtused, siis tule ühine sinagi meie sõbraliku meeskonnaga ning tagame koos ohutu ja efektiivse teenuse raudteel!

Millega tegeleme?

AS Eesti Raudtee on Eesti riigile kuuluv äriühing, mis vastutab raudteetaristu arenduse, hoolduse ja administreerimise eest.

Eesti Raudtee:

arendab ja hoiab korras 1214km raudteed, 61 jaama ja 129 reisijate ooteplatvormi;
> vastutab raudtee efektiivse liiklusjuhtimise ja ohutuse eest;
> tegutseb regiooni raudteealase kompetentsikeskusena.

Eesti Raudtee visioon on saada regiooni kõige kaasaegsemaks raudteetaristu ettevõtteks. Seda eesmärki toetavad ka ettevõtte väärtused: koostöö, ausus, uuendusmeelsus ja professionaalsus.

Milline tööandja oleme?

AS Eesti Raudtee on raudteetaristut majandav ning raudteeadministratsiooni rolli täitev ettevõte, mille ajalugu ulatub 150 aasta taha. Me väärtustame koostööd, ausust, uuendusmeelsust ja professionaalsust. Kui need on ka sinu väärtused, siis tule ühine sinagi meie sõbraliku meeskonnaga ning tagame koos ohutu ja efektiivse teenuse raudteel!

Tööandja kaart

670+ töötajat

Üle Eesti

transport

lai valik ameteid

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

pakume osalise tööajaga tööd

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Oled huvitatud praktikast?

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kui sa just parajasti ei leia endale sobivat pakkumist, kuid raudtee valdkond tundub põnev, siis võta ühendust: personal@evr.ee.