"Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas."

Millega tegeleme?

Eesti Töötukassa on avalik–õiguslik juriidiline isik. Nõustame sobiva töö ja töötaja leidmisel, maksame töötushüvitisi ning osutame tööle saamiseks vajalikke ja töötamist toetavaid teenuseid, hindame töövõimet ja maksame töövõimetoetust. Samuti osutame töötust ennetavaid meetmeid töötusriskis olevatele töötajatele ning maksame koolitustoetust tööandjale töötajate värbamisel või muutuste olukorras.

Milline tööandja oleme?

Töötukassa tugineb oma tegevuses kolmele põhiväärtusele: usaldus, koostöö ja uuenduslikkus.

Uuele töötajale on meil sisseelamise programm. Meil on tänapäevane töökeskkond ja hoolime töötajate tervisest. Meil on 35 kalendripäeva puhkust ning me võimaldame paindlikku tööaega ja vajadusel kodutööpäevi. Igapäevases töös toetavad Sind sõbralikud, abivalmid ning pühendunud kolleegid.

Tööandja kaart

900+ töötajat

üle-Eesti

karjäärinõustamine, töövahendus

lai valik ameteid

kohalik tööandja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

kaugtöö võimalus

Töötukassa tööpakkumisi saad vaadata:

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Vaata www.meietootukassa.ee, äkki just siit leiad sa oma uue väljakutse!

Oled huvitatud praktikast?

Infot praktikavõimaluste kohta töötukassas saab aadressilt praktika@tootukassa.ee

KOOS MUUDAME TÖÖMAAILMA!