"Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas."

Millega tegeleme?

Eesti Töötukassa on avalik–õiguslik juriidiline isik. Nõustame sobiva töö ja töötaja leidmisel, maksame töötushüvitisi ning osutame tööle saamiseks vajalikke ja töötamist toetavaid teenuseid, hindame töövõimet ja maksame töövõimetoetust. Samuti osutame töötust ennetavaid meetmeid töötusriskis olevatele töötajatele ning maksame koolitustoetust tööandjale töötajate värbamisel või muutuste olukorras.

Milline tööandja oleme?

Töötukassa tugineb oma tegevuses kolmele põhiväärtusele: usaldus, koostöö ja uuenduslikkus.

Uuele töötajale on meil sisseelamise programm. Meil on tänapäevane töökeskkond ja hoolime töötajate tervisest. Meil on 35 kalendripäeva puhkust ning me võimaldame paindlikku tööaega ja vajadusel kodutööpäevi. Igapäevases töös toetavad Sind sõbralikud, abivalmid ning pühendunud kolleegid.

Tööandja kaart

900+ töötajat

üle-Eesti

karjäärinõustamine, töövahendus

lai valik ameteid

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

kohalik tööandja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

kaugtöö võimalus

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oskuste arendamise metoodik

OSKUSTE ARENDAMISE METOODIKUNA – usaldame Sulle koolitustellimuse põhimõtete väljatöötamise. – Töömaailma muutjana ajakohastad kliendi koolitusvajaduse hindamise põhimõtteid ja toetad nende kasutamist. – Kuna Sa tunned õppekava koostamise põhimõtteid, täiskasvanute õppimise

Vanemanalüütik

Kui otsid tööd, millel on tähendus ja tulemus, siis meil on just Sulle sobiv pakkumine. VANEMANALÜÜTIK Kas Sulle pakub huvi tööturul toimuv? Sinu tugevuseks on hea analüüsioskus? Sulle meeldib töötada

Oled huvitatud praktikast?

Töötukassa ise hetkel vabu praktikakohti ei paku. Küll oleme aga abiks huviliste tööpraktikale suunamisel.

Tööpraktikale suunamisel võtame arvesse kliendi varasemat töökogemust, oskuseid ja teadmisi, tööotsimise tulemusi ja töösoove.

Tööpraktikal saab osaleda:
> registreeritud töötu
> koondamisteatega tööotsija
> tööotsijana registreeritud vanaduspensioniealine, kes ei tööta.

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

töövahenduskonsultant, karjäärinõustaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Sa ei leidnud hetkel sulle sobivat tööpakkumist? Anna enda huvist märku aadressil cv@tootukassa.ee