Fujitsu-Logo

Kindla, rahvusvahelise ettevõttena pakume era- ning tööelu tasakaalu tuues inimkesksuse Sinu igapäeva ellu, tööle ja Eesti ühiskonda.

Kes me oleme

Oleme dünaamiline kooslus spetsialistidest/ekspertidest, arhitektidest, tehnikutest ja probleemide lahendajatest. Meie taustad ja kogemused on väga mitmekesised ja me räägime palju erinevaid keeli. Samal ajal aga jagame kultuuri, mis meid ühendab ja meie pingutusi võimendab.
Kui soovid meie võimaluste kohta rohkem teada saada, võta ühendust või kandideeri vabadele töökohtadele!

Üks on kindel – töö ja eraelu vahel peab valitsema hea tasakaal. Peresõbraliku ettevõttena me mitte lihtsalt ei poolda, vaid ka julgustame paindlikkust. Oluline on ju see, et kõik saaks tehtud, mitte koht, kust töötad. Tasakaalustatud töökorraldus aitab igaühel väärtustada oma vaimset ja füüsilist tervist ning tulemus saab olla vaid üks – parem töö!

Fujitsu Estonia

Kindel tööandja

Meid võid usaldada. Oleme maailmaturul tegutsenud juba aastast 1935 ja Eestis 1991. aastast. Ühe suurima IT-ettevõttena oleme Eestis tööandjaks ligi 400 inimesele. Pikaajaline kogemus võimaldab meil oma töötajatele pakkuda kindlustunnet ja stabiilsust. Oleme usaldusväärsed tervikuna, mis tähendab, et igale meie meeskonnaliikmele saab loota.

Rahvusvaheline ettevõte

Meie juured on Jaapanis – oleme Jaapani suurim IT-ettevõte. Tegutseme üle maailma 100 eri riigis. Oleme tõeliselt rahvusvaheline ettevõte selle parimas tähenduses. Meil on võimalus pakkuda sisukat koostööd Põhjamaade ja Euroopa meeskondadega.
Meie juures on Sul võimalus osaleda ka globaalsetes projektides. Siin paned end proovile ja avardad oma maailmapilti. Sind ootab innovaatiliselt mõtlev oma eriala tegijatest koosnev seltskond ja rahvusvaheline arenguvõimalus.

Hea töökeskkond ja paindlik tööaeg

Hooliv ja arendav atmosfäär on tulemusliku töö eelduseks. Meie töökeskkond on varustatud esmaklassiliste töövahenditega. Peresõbraliku ettevõttena pooldame paindlikkust, mis võimaldab luua just Sulle sobiva tasakaalu töö ja eraelu vahel. Kindlatest kontoritundidest on olulisem, et asjad saaks tehtud.
Selleks, et olla tulemuslik, on vaja omandada uusi teadmisi. Meie juures on tagatud elukestev õpe. Tasakaalustatud töökorraldusega väärtustame nii Sinu tervise vaimset kui füüsilist poolt. Sinu heaolu on meile oluline.

Tööandja kaart

370+ töötajat

Eesti

IT-arendus ja IT-tugi ning äriteenused

arendaja

kaugtöö võimalus

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

rahvusvaheline tööandja

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Miks on Fujitsus hea töötada?

> Võimaldame 7 kalendripäeva lisapuhkust

> Kõikidele töötajatele spordi- ning tervisekompensatsioon ja tervisekuu

> Pakume töötajatele täiendavat haiguspäevade hüvitamise süsteemi

> Leiame, et hästi kasvatatud lemmikloomad on meie arvates imelised stressileevendajad ja kontorisse alati teretulnud

> Pakume kaugtöö kompensatsiooni. Fujitsu toetab paindlikku töökorraldust ning pakub kaugtööd rakendavatele töötajatele kodukontori kompensatsiooni.

> Töö- ja eraelu tasakaal – meil on hästi väljatöötatud kaugtöö kultuur ja -tugi

> Meie kontorid on hea asukoha ja mugava ligipääsuga

> Korraldame erinevaid üritusi töötajatele: meeskonna- ja osakonnasisesed ettevõtmised

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid osaleda mentori toel personaalselt sulle kohandatud praktikaprogrammis, siis anna julgelt oma huvist märku!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Tarkvara arendaja ametikohale võib kandideerida aastaringselt. Meie nelja meeskonnaga tarkvaraosakond loob lisaväärtust Eesti avalikus- ja erasektoris. Kui liitud tarkvaraosakonna meeskonnaga, siis saad anda oma panuse Eesti riigi infosüsteemidesse.

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Kandideerimise protsess Fujitsu Estonias:

> Saada meile oma avaldus
> I vooru vestlus meeskonnajuhiga
> Kodutöö või isiksuse ja vaimse võimekuse testid (Tripod)
> II vooru vestlus meeskonnaliikmete ja -juhiga
> Kirjalik tööpakkumine. Kui kõik sobib, siis tere tulemast Fujitsu Estoniasse!

Me ei diskrimineeri inimesi vanuse, soo, rahvuse, seksuaalse orientatsiooni, erivajaduse ega usutunnistuse alusel.

Kandideeri läbi kandideerimisvormi või saada oma avaldus aadressile: cv@ee.fujitsu.com