Leia väljakutsed, mis Sind inspireerivad!

Rahvusvaheline ettevõte

Itella Estonia on Soome Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte.

Oleme üks regiooni suurimaid logistikaettevõtteid ning tegutseme klientide jaoks aina enam ühtse ettevõttena. Pakume äriklientidele maantee-, mere- ja lennutransporti ning laologistika täisteenust, kuller- ja ekspressveoteenust ning pakiautomaadi teenust.

Miks Itella?

Jagame teadmisi ja teeme koostööd

Koostöö on meie jaoks oluline. Me jagame oma kogemusi ning õpime teineteiselt, et kasvada ettevõttena, individuaalselt ja luua seeläbi väärtust meie klientidele.

Oleme avatud ja hoolivad

Me toetame ettevõtte kultuuri, mille alustaladeks on usaldus, austus ja meie väärtused – avatus ja hoolivus.

Leia väljakutsed, mis Sind inspireerivad

Me usume, et järjepidev õppimine ja arendamine hoiab meie töötajad motiveerituna ja pühendununa ning aitab tugevdada kliendiväärtusi.

Itellas me aktsepteerime erinevusi — neid tähistades, toetades ja pooldades meie töötajate, oma toodete ja kogukonna hüvanguks. Itella on tööandja, kes pakub töötajatele võrdseid võimalusi.

Tööandja kaart

22 000+ töötajat

Harjumaa

logistika

kaubakäsitleja, pakkija

sobib esimeseks töökohaks

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

rahvusvaheline tööandja

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Alusta oma karjääri praktikaga Itellas!

Praktika Itellas annab sulle võimaluse arendada oma oskusi ühes suurimas logistika ettevõttes. Praktika käigus teed koostööd erinevate osakondadega suurtes projektides, mis mõjutavad tuhandeid inimesi üle kogu maailma.

Kirjuta meile konkurss@itella.com.

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> kaubakäsitleja, pakkija

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> kaubakäsitleja, pakkija

Soovid vahetada valdkonda?

Otsime alati inimesi, kes saaksid meie meeskondadesse tuua uusi vaatenurki ja elukogemusi. Kui otsite kohta, kus väärtustatakse teie uudishimu, kirge ja õppimissoovi, kui otsite kolleege, kes on suured mõtlejad, kes sooviksid meeskonnana vastu võtta uusi väljakutseid, siis olete tulevane Itella meeskonna liige.

Soovitused kandideerijale

Ei leidnud soovitud võimalust? Ära muretse, võta meiega ühendust konkurss@itella.com ja anna meile teada, millest sa huvitatud oled.