Meil töötavad inimesed, keda ei ühenda mitte bürokraatlik ämblikuvõrk, vaid kirg keskkonna ja looduse vastu. Keskkonnaagentuur koondab oma ala parimad spetsialistid meeskonnaks, mis kindlustab Eestile keskkonnateadliku tuleviku. Tule anna sellesse oma panus!

Millega tegeleme?

Keskkonnaagentuur on Keskkonnaministeeriumi hallatav riigiasutus, mis loodi 1. juunil 2013. aastal Keskkonnateabe Keskuse (KTK) ning Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituudi (EMHI) ümberkorraldamisel.

Rahvusvahelise väljundiga töö

Meie võtmeküsimused on kogu maailma küsimused. Keskkonnateadlikkus on tulevik ja just Sina viid maailma sellele tulevikule lähemale.

Milline tööandja oleme?

Lõputu potentsisaaliga valdkond

Andmemassiivid, mudelprognoosid, kaugseire jne – meie rakendame selle kõik parema keskkonna teenistusse. Keskkonnaagentuuris omandatud oskused on hinnatud üle maailma!

Pidev areng ja koolitused

Meil toimub pidev meeskonna arendamine läbi eriala- ja motivatsioonikoolituste. Lisaks vaimustume me kõik võimalusest koguda kogemusi rahvusvahelistel koolitustel või praktikatel!

Paindlik kultuur

Tööta metsas. Tööta mere ääres. Ja paku ise välja, kuidas muuta oma töö veel efektiivsemaks. Meie toetame Sind. Sina toetad keskkonda.

Täna andmed, homme otsused

Olgu ülesandeks riiklik keskkonnaseire raport või homne ilmaennustus, me teame, et kõige olulisem on kvaliteetne informatsioon. Sellesse panustavad nii meie valdkonna spetsialistid kui ka tublid praktikandid.

Ilmateenistus

Andmed ilma kohta muutuvad aina täpsemaks ja olulisemaks. Tarkvara areng võimaldab analüüsida aastakümnete jooksul kogutud infot täpsemini kui iial varem. Ilm muutub, meie ühes ilmaga.

Keskkonnaüksus

Pärast meid tulgu või veeuputus? Keskkonnaagentuur nii ei arva. Meie missioon on keskkonnateadlik maailm. Kaugseire satelliidid koguvad andmeid ja meie kogume need kokku, analüüsime ja viime nendeni, kes langetavad otsuseid.

Tööandja kaart

180+ töötajat

Tallinn, Tartu

andmeteadus

spetsialist

praktikavõimalused

pakume osalise tööajaga tööd

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

kaugtöö võimalus

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Keskkonnaagentuuris saad parima kogemuse tööturule sisenemiseks, sest Sind juhendavad parimad spetsialistid ja töötad rahvusvaheliste partneritega.

Pakume võimalust oma oskusi praktiseerida erinevates valdkondades. Võta meiega ühendust ja leiame Sulle sobivaima koha!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Jäta meile oma kontaktid kaurpersonal@envir.ee ja me võtame Sinuga võimaluse avanemisel ühendust!