"Konesko AS on Kesk-Eesti suurimaid tööandjaid - meie tehastes on kokku pea 400 töötajat."

Millega tegeleme?

AS Konesko põhitegevusaladeks on elektrikomponentide ja elektrimootorite valmistamine ning masinaehituslik allhanketöö. Ettevõte tegutseb Koerus, Põltsamaal ja Türi-Allikul.

Firma alustas 1992.a 8 töötajaga Tallinnas ja tootmise kasvades koondus tegevus 1998.a Järvamaale Koeru tehasesse.

Täna on Koeru Konesko kõige suurem asukoht, siin asuvad nii elektrimootorite kui ka elektrikomponentide tehased.

2004.a laienes metallitehas Põltsamaale ning Konesko kõige uuem ja moodsam mootoritehas Türi-Allikul, Järvamaal valmis 2019.a kevadel. Lisaks asub Türi-Allikul ka elektrikomponentide tehase tootmisüksus.

Hetkeseisuga töötab ettevõttes üle 380 inimese.

Milline tööandja oleme?

Hindame  oma töötajate kvalifikatsiooni ja vajadusel koolitame ka ise oma spetsialistid. AS Konesko edu aluseks on  kogemustega töötajad ning meeskonnaliikmed, kes usuvad oma võimetesse ja ideedesse.

Oleme seadnud eesmärgiks süstematiseerida oma tegevust, pöörates regulaarselt rohkem tähelepanu personali kvaliteetsele koolitusele, teostuse kvaliteedi pidevale kontrollile ning klientide ja teiste huvipoolte nõuetele. Selle saavutamise tõenduseks on ettevõttele omistatud ISO 9001, 14001 (keskkonna) ja 45001 (töökeskkonna)  juhtimissüsteemide sertifikaadid, mis tagavad kindlate firmasiseste tegevusjuhiste järjekindla järgimise ja parendamise.

Tööandja kaart

380+ töötajat

Järva, Jõgeva

tootmine / tööstus, inseneeria / mehaanika

metallilõikepingitöölised, komplekteerijad

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

praktikavõimalused

kohalik tööandja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

kaugtöö võimalus

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

komplekteerija

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

metallilõikepingitöölised, komplekteerijad

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Ei leidnud hetkel sobivat tööpakkumist, kuid soovid kindlalt meie tiimiga liituda? Anna oma huvist märku kontaktivormi kaudu!