fbpx

Ole talendile nähtav.

Karjääristuudio on kasvava tööandja abiline videobrändingus ja (digi)värbamistegevustes. Peamiselt alustavale talendile suunatud tööportaalides toome tervikliku ülevaatena kokku tööpakkumised ja tööandjate karjäärilehed ning videotutvustused.

Kuidas saame koostööd teha?

Keskendume tööandja brändingu- ja värbamisvideole, karjääri ning noori ja haridust puudutavatele teemadele. Salvestada on võimalik Karjääristuudios kohapeal või soovitud võttepaigas.

Värbamisassistendi teenusega lahendad ühe liigutusega jooksvad värbamistegevused ja tööandja brändingu. Lisaks saad vinge videosisu, millega paistad talentidele silma ja eristud konkurentidest!

www.karjaaristuudio.ee www.esimenetookoht.ee www.praktikakohad.ee

✓ Aktiveerime sinu digiesinduse
✓ Avalda tööpakkumisi
✓ Avalda praktikainfot
✓ Ole alustavale talendile nähtav

Kõik vajalik mugavalt ühes kohas. Teadlikumad kandidaadid > lihtsam värbamine > rohkem edukaid töösuhteid!

Koostööhuvi või täpsustav küsimus?

Riin Päll
kliendisuhted

Meie kliendid

KS_logo_element_white_cutout

Aitame tööandjatel kõnetada talente ja värvata tulemuslikult sõltumata meeskonna suurusest, arenguetapist või käibenumbrist. Läbimõeldud ja tervikliku koostöövormiga hoiame oma kliendid muutuvas töömaailmas kindlalt pildis ja konkurentsis – teeme tublid tööandjad nähtavaks!

Oleme fookuse suunanud noortele

Aitame üheskoos noori tööturule sisenemisel ja oma karjääri planeerimisel. Teadlikud valikud on edu aluseks! Tutvustame erinevaid ameteid, tööandjaid ja ka terveid sektoreid. Lisaks kaardistame aktiivselt praktikavõimalusi ja esimeseks töökohaks sobivaid ametikohti, et oleks lihtsam eristada ja ära tunda sobivaid lävepakke tööturule sisenemiseks.

Platvorm, millelt kõnelevad töömaailma osapooled

Võttes tehnilised etapid enda hoolde, aitame tööturu osapooltel teha neile olulised teemad paremini nähtavaks. Aitame kõrvaldada raskuspunkti, mis saab paljudele takistuseks videosisu loomisel – huvi on olemas, kuid vajaka jääb tehnilistest oskustest. Stuudiosalvestused või filmimine kohapeal, veebinarid, taskuhäälingud, välireportaažid – videosisu valmib kiirelt ja vaevata!

Teeme tublid tööandjad nähtavaks

Alustades tööpakkumiste ja värbamiskampaaniate ning lõpetades tööandja ülevaadete ja videotutvustustega, parandame info kättesaadavust ning kvaliteeti.

Anna oma soovist märku
info@karjaaristuudio.ee
+372 5787 0055

© karjaaristuudio.ee 2022