fbpx

Ole talendile nähtav.

Karjääristuudio on kasvava tööandja abiline videobrändingus ja (digi)värbamistegevustes. Alustavale talendile suunatud tööportaalis stardilava.ee toome tervikliku ülevaatena kokku töö- ja praktikapakkumised, tööandjate digiesindused ja videotutvustused.

Kuidas saame koostööd teha?

✓ Tööandja videobränding
✓ Värbamisvideod
✓ Taskuhäälingud, jpm

Keskendume tööandja brändingu- ja värbamisvideole, karjääri ning alustavat talenti ja haridust puudutavatele teemadele. Salvestada on võimalik Karjääristuudios kohapeal või soovitud võttepaigas.

www.karjaaristuudio.ee

✓ Tööandja digiesindus
✓ Digikampaaniad
✓ Värbamisassistent
✓ Bränding, pildi- ja videomaterjal

Lahenda ühe liigutusega tööandja bränding ja jooksvad värbamistegevused. Paista talentidele silma ja eristu konkurentidest!

www.stardilava.ee

✓ Avalda tööpakkumisi
✓ Avalda praktikainfot
✓ Aktiveerime sinu digiesinduse
✓ Ole alustavale talendile nähtav

Kõik vajalik mugavalt ühes kohas. Teadlikumad kandidaadid > lihtsam värbamine > rohkem edukaid töösuhteid!

Koostööhuvi või täpsustav küsimus?

Riin Päll
kliendisuhted

Meie kliendid

KS_logo_element_white_cutout

Teeme tublid tööandjad nähtavaks

Aitame tööandjatel kõnetada talente ja värvata tulemuslikult sõltumata meeskonna suurusest, arenguetapist või käibenumbrist. Alustades tööpakkumiste ja värbamiskampaaniate ning lõpetades tööandja ülevaadete ja videotutvustustega – parandame info kättesaadavust ning kvaliteeti. Läbimõeldud ja tervikliku koostöövormiga hoiame oma kliendid muutuvas töömaailmas kindlalt pildis ja konkurentsis.

Oleme fookuse suunanud alustavale talendile

Aitame üheskoos noori tööturule sisenemisel ja oma karjääri planeerimisel. Teadlikud valikud on edu aluseks! Tutvustame erinevaid ameteid, tööandjaid ja ka terveid sektoreid. Lisaks kaardistame aktiivselt praktikavõimalusi ja esimeseks töökohaks sobivaid ametikohti, et oleks lihtsam eristada ja ära tunda sobivaid lävepakke tööturule sisenemiseks.

Platvorm, millelt kõnelevad töömaailma osapooled

Võttes tehnilised etapid enda hoolde, aitame tööturu osapooltel teha neile olulised teemad paremini nähtavaks. Aitame kõrvaldada raskuspunkti, mis saab paljudele takistuseks videosisu loomisel – huvi on olemas, kuid vajaka jääb tehnilistest oskustest. Stuudiosalvestused või filmimine kohapeal, veebinarid, taskuhäälingud, välireportaažid – videosisu valmib kiirelt ja vaevata!

Anna oma soovist märku
info@karjaaristuudio.ee
+372 5787 0055

© karjaaristuudio.ee 2022