fbpx

Abiks kasvavale
tööandjale.

Toome oma tööportaalides kokku tööpakkumised, ülevaatlikud karjäärilehed ja töömaailma videotutvustused, oleme abiks värbamistegevuste ja tööandja brändinguga ning loome mitmekülgset videosisu.

Kuidas saame koostööd teha?

www.karjaaristuudio.ee www.esimenetookoht.ee www.praktikakohad.ee

✓ Aktiveerime sinu karjäärilehe
✓ Avalda piiramatult tööpakkumisi
✓ Avalda piiramatult praktikainfot
✓ Leia tublisid esimese töökoha otsijaid

Kõik vajalik mugavalt ühes kohas. Teadlikumad kandidaadid > lihtsam värbamine > rohkem edukaid töösuhteid!

Vajad abi värbamisel? Värbamisassistendi teenusega lahendad ühe liigutusega jooksvad värbamistegevused ja tööandja brändingu. Lisaks saad vinge videosisu, millega paistad talentidele silma ja eristud konkurentidest!

Keskendume tööandja kommunikatsioonile ja värbamisele, karjääri ning noori ja haridust puudutavatele teemadele. Salvestada on võimalik Karjääristuudios kohapeal või soovitud võttepaigas. Võimalik on kaasata saatejuhte.

Koostööhuvi või täpsustav küsimus?

Riin Päll
kliendisuhted

Saada päring!

KS_logo_element_white_cutout

Aitame tööandjatel kõnetada talente ja värvata tulemuslikult sõltumata meeskonna suurusest, arenguetapist või käibenumbrist. Läbimõeldud ja tervikliku koostöövormiga hoiame oma kliendid muutuvas töömaailmas kindlalt pildis ja konkurentsis – teeme tublid tööandjad nähtavaks!

Oleme fookuse suunanud noortele

Aitame üheskoos noori tööturule sisenemisel ja oma karjääri planeerimisel. Teadlikud valikud on edu aluseks! Tutvustame erinevaid ameteid, tööandjaid ja ka terveid sektoreid. Lisaks kaardistame aktiivselt praktikavõimalusi ja esimeseks töökohaks sobivaid ametikohti, et oleks lihtsam eristada ja ära tunda sobivaid lävepakke tööturule sisenemiseks.

Platvorm, millelt kõnelevad töömaailma osapooled

Võttes tehnilised etapid enda hoolde, aitame tööturu osapooltel teha neile olulised teemad paremini nähtavaks. Aitame kõrvaldada raskuspunkti, mis saab paljudele takistuseks videosisu loomisel – huvi on olemas, kuid vajaka jääb tehnilistest oskustest. Stuudiosalvestused või filmimine kohapeal, veebinarid, taskuhäälingud, välireportaažid – videosisu valmib kiirelt ja vaevata!

Teeme tublid tööandjad nähtavaks

Alustades tööpakkumiste ja värbamiskampaaniate ning lõpetades tööandja ülevaadete ja videotutvustustega, parandame info kättesaadavust ning kvaliteeti.

Kersti Puman
tegevjuht

Riin Päll
kliendisuhted

Betti Säre
stuudio

Henri Mooses
arendus

Anna oma soovist märku!
info@karjaaristuudio.ee

+372 5787 0055

© karjaaristuudio.ee 2022