fbpx

Ootame sind kandideerima kui oled iseseisev, süsteemne ning tulemustele orienteeritud!

Meist

Lehepunkt alustas oma tegevust ajakirjanduse hulgimüügiga aastal 2000. Meie hoolitseme selle eest, et enamik Eestis müüdavatest ajalehtedest ja ajakirjadest jõuaksid igal ilmumishommikul trükikodadest supermarketitesse, kauplustesse, kioskitesse ja bensiinijaamadesse. Ajakirjanduse müügipunkte (Lehepunkte) on Eestis 1400, kuus korda nädalas läbivad meie autod igal ööl 5000 kilomeetrit.

Lehepunkt tööandjana

Lehepunkt kuulub Norra pereettevõttele Reitan Group, mis on suuruselt teine esmatarbekaupade jaemüügikett Euroopas ja kellel on ärid lisaks Eestile veel Lätis, Leedus, Soomes, Norras, Rootsis ja Taanis. Kokku töötab ettevõttes rohkem kui 17 000 töötajat, kellest Eestis ligi 400.

Lehepunkti väärtused

○ Me viime ellu ettevõtte äriideed
○ Meil on kõrge ärieetika
○ Me tegutseme võlavabalt
○ Me loome võitjate kultuuri
○ Me mõtleme positiivselt ja oleme tegusad
○ Me räägime teineteisega- mitte üksteisest
○ Klient on meie ainus ülemus
○ Meil on lõbus ja me oleme kasumlikud

Tööandja kaart

400+ töötajat

Üle-Eesti

kaubandus, transport ja logistika

transporditöötaja, pakkija

sobib esimeseks töökohaks

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> pakkija

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> transporditöötaja, pakkija

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kui Sa ei leidnud hetkel sobilikku ametikohta, kuid soovid siiski meiega liituda, siis palun saada CV e-posti aadressile personal@lehepunkt.ee.