Leonhard_Weiss_logo

TÖÖ LEONHARD WEISSI ETTEVÕTETES – ÜHINE RÕÕM EHITAMISEST

Kes me oleme

LEONHARD WEISS on ehituse valdkonnas tegutsenud üle 120 aasta ja on seetõttu teie usaldusväärne partner nii rööbasteede ehituse ja hooldamise alal, integreeritud võrkude projekteerimise, ehitamise ja hoolduse alal kui ka teedeehituse ja -hoolduse alal.

Ühendades endas 4 põlvkonna vanuse Saksa perekonnafirma ning Eesti raudtee ja energia valdkondade kogemusi, pakub LEONHARD WEISS oma kõrgkvalifitseeritud tööd kõikides raudteega seotud valdkondades, olgu selleks ehitamine, remont ja hooldus või siis kõikvõimalike raudtee-ehituseks vajalike seadmete ja tehnoloogia turundus ning teenuseid integreeritud võrkude projekteerimisel, ehitamisel ja ka hilisemal hooldamisel. Lähitulevik seob meid kindlalt Eestiga, kus me tahame veelgi oma tegevust laiendada, samas oleme valmis pakkuma oma teenuseid ka lähinaabritele nii põhjas, idas kui ka lõunas.

LEONHARD WEISS tööandjana

LEONHARD WEISSI edu alus on tema töötajad, kellele on töörõõm esikohal. Olles veendunud meie väärtustes ja standardites, annavad nad loominguliselt ja oskuslikult oma igapäevase panuse.

Soovid ennast teostada rööbasteede, teede või elektrivõrkude ehitusel? Tule meile tööle! Meie juures ootab Sind püsiv töösuhe rahvusvahelises ettevõttes koos oma ala parimate spetsialistidega. Pakume Sulle väljakutseid erinevatel ametikohtadel, tööks vajalikku täiendkoolitust ja väljaõpet ning võimalust ise oma karjääri kujundada.

Tööandja kaart

370+ töötajat

üle Eesti

ehitus, energeetika

lai valik ameteid

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

rahvusvaheline tööandja

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Sobid meie meeskonda, kui oled:

> omandanud või omandamas valdkonnaga seotud haridust või eriharidust
> aktiivne ja orienteeritud tulemustele
> valmis õppima ja arenema
> osav keelekasutaja eesti, vene ja inglise keeles
> valmis töötama lähetustes

Lisaväärtused kandideerimisel:

> valdkonnaga seotud kutse- või pädevustunnistused
> töökogemus rööbasteede, teede või elektrivõrkude ehitusel
> töökogemus keevitajana või masinal töötamisel
> oskus suhelda norra, rootsi, soome, läti, leedu või saksa keeles

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku! Võimalus pärast õpinguid LEONHARD WEISS´i tööle asuda. Väljaõpe kohapeal.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Kandideerimine

Kandideerimiseks saada oma CV siinsamas lehel vormi kaudu või aadressile ee.personal@leonhard-weiss.com.