Panga süda, aga start-up mõtlemine

LHV ei ole lihtsalt pank. Meil on panga süda, aga idufirmalik mõtlemine. Meid inspireerivad uued lähenemised, uued võimalused ja uus tehnoloogia.

Millega tegeleme?

Oleme Eesti pank – me otsustame ja arendame finantsmaailma koos. Meid seob ühine eesmärk, usaldus ja tiimitunne.

Meie väärtused on olla lihtne, toetav ja tulemuslik.
Lihtne. Räägime asjadest nii nagu need on, ja pingutame selle nimel, et sul oleks LHV-s lihtne oma tööd teha. Väldime tiitleid ja keerulist sõnakasutust nii omavahel kui ka klientidega suheldes.

Toetav. Meil võid riskida ja vigu tehes nendest ka õppida. Usume sinusse ja teame, et kui sul on töö kõrvalt piisavalt aega iseendale ja oma lähedastele, on sul ka meiega parem koos olla.

Tulemuslik. Teame, et kui arened sina, areneme meiegi. Teeme kõik selleks, et sul oleks meiega hea ning sa saaksid olla koos meiega uhke oma saavutuste ja tulemuste üle.

Milline tööandja oleme?

Meie edu taga on meie inimesed. Pingutame selle nimel, et luua keskkond, kus igaüks tunneks ennast hästi ja hoituna. LHV-s saavad kokku inimesed, kelles on x-faktor – meid seob huvi maailma ja inimeste vastu. Koos tähistame võite, nii suuremaid kui ka väiksemaid. Me tunnustame ja märkame üksteist. Me veedame koos aega ka mitmesugustel ühisüritustel. Meie inimeste hulgast leiad kindlasti just need sinu inimesed ja sõbrad kogu eluks.

Meile on tähtis, et meie inimesed oleksid kursis nii oma valdkonna trendide ja tehnoloogiaga kui näeksid ka suuremat pilti. Me õpime üksteiselt ja innustame üksteist. Me panustame oma inimeste arengusse, osaleme koolitustel ja konverentsidel. Peame oluliseks töö- ja eraelu tasakaalu, sest siis saab mõte puhata ja sa elad oma elu täisväärtuslikult. Me soovime, et sa tunneksid end hästi nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Toetame sportimist ning vajaduse korral saad võtta tervisepäevi, käia massaažis ja psühholoogilisel nõustamisel. Hea tervis on kõige alus.

“Vahel mõtleme finantsasutusest kui paigast, kus hallide betoonmüüride vahel liiguvad täpseks viilitud ülikondadega mehed, käes ajatu lõikega portfellid, kust nad võtavad välja standardseid A4-sid, millel olev tekst on joondatud täpselt mõlema serva järgi. Ent on ka teistsuguseid. Väga teistsuguseid. Kohti, kus sa mõtled ise. Sa otsustad ise. Sa teed ise. Sa teed ka vigu ise ning kui sa tahad tantsida hommikul kella viieni kontorilaudadel, et paari tunni pärast taas alustada, siis seegi otsus on tehtud ise.” Säärane koht on LHV.

Tule ihaldusväärseima tööandja juurde ja tee esimesed sammud oma karjääri kujundamisel.

Tööandja kaart

700+ töötajat

Tallinn, Tartu, Pärnu

finants/kindlustus; IT

lai valik ameteid

kaugtöö võimalus

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> klienditeeninduse spetsialist

Praktikavõimalused

Kas teadsid, et 10% meie inimestest on alustanud LHV-s praktikandina?

Ka sinu edulugu võib saada alguse just LHV-st. Usume noorte talentide potentsiaali juhtida tulevikupangandust. Pakume juba aastaid tudengitele erinevates valdkondades praktikakohti. Me usaldame sind, anname sulle võimaluse teha päris tööd ja rääkida kaasa olulistel teemadel. Peale selle saad praktika ajal osaleda mitmesugustel koolitustel, seminaridel ja muudel üritustel.

LHV suvise praktikaprogrammi kohtadele saad kandideerida veebruaris-märtsis.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> klienditeeninduse spetsialist

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Sa ei leidnud hetkel sulle sobivat tööpakkumist? Siis anna endast märku läbi meie karjäärilehe.