Lidl_logo

"Töökoht nii noorele spetsialistile kui kogenud professionaalile!"

Kes me oleme

Lidl on stabiilne, edukas ja kasvav rahvusvaheline ettevõte, üks suurimatest jaemüüjatest, millel on 32 riigis üle 11 550 kaupluse ja 200 logistikakeskuse. Lidlis töötab üle 341 000 inimese. 

Lidl Eesti pakub töötajatele võimalust olla osa millestki põnevast. Meie juured on sügaval Euroopas ja ning oleme laienenud ka juba Euroopa piiridest välja ning leitavad üle maailma. Lidl on üks suurimaid jaekaubanduskette Euroopas. Meil on aastakümnete pikkune kogemus, millele tugineda ning rajada kindel bränd ja maine – nii klientide kui ka töötajate hulgas. Me teeme seda läbi Lidl Eesti väärtuste, pakkudes töötajatele väljakutseid ja väärt karjäärivõimalusi, mida ei ole võimalik mujalt leida.

Meie suureulatuslik kasvuplaan nõuab kõrgkvaliteetsete andekate töötajate värbamist ja hoidmist. Kas soovid muudatusi või otsid võimalust hakata tööle stabiilses, edukas ja järsult kasvavas ettevõttes?

Tule Lidli meeskonda!

Lidl tööandjana

Lidlis on meeskonnale keskenduv lähenemine, kus hinnatakse iga inimese panust, et luua koostööd tegev, hooliv ja sotsiaalselt vastutustundlik töökeskkond. Mistahes Sinu eesmärk meie meeskonnaga liitumisel ka olla võib – olla oma ala parim või kasvada liidriks – Lidl Eesti toetab Su püüdlusi ja loob võimalusi Sinu karjääri arenguks.

Oleme toetavad

Peame tiimis oluliseks meeskonnavaimu! Seetõttu korraldame igal aastal ühisüritusi ning iga-kuiselt toimuvad meil erinevad vahvad tegevused: tiimide vahelised võistlused, teemakuud, viktoriinid, tähtpäevade tähistamised ja palju muud. Väärtustame ka oma töötajate tervist, pakume igale töötajale Lidliga liitumisel sporditoetust Stebby.eu keskkonnas ning täiendavat tervisekindlustust (sisaldab hambaravi, prillide kompensatsiooni, hüvitist eriarstide külastamiseks ja palju muud).

Liitu meiega ja saa sellest osa!

Tööandja kaart

880+ töötajat

Tallinn, Tartu, Pärnu, Rakvere, Narva, Jõhvi

kaubandus, klienditeenindus

klienditeenindaja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

rahvusvaheline tööandja

“Töökoht nii noorele spetsialistile kui kogenud professionaalile”

Lidlis on meeskond, kus kokku saavad pikaaegse Lidli-kogemusega ja äsjaliitunute uued ideed, millest sünnib vägev sünergia.
Liina, personaliosakonna juht

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Kandideerimine

Me saadame Sulle e-kirja, kui oleme Sinu kandideerimissoovi kätte saanud. Seejärel vaatavad meie värbajad kõikide kandidaatide poolt esitatud informatsiooni üle ja valivad välja sobivad kandidaadid. Olenevalt positsioonist ja kandidaatide arvust võib see pisut aega võtta. Me hindame Sinu kannatlikkust.

Kandideerimise protsessiga saad lähemalt tutvuda siin!