fbpx

"Töökoht nii noorele spetsialistile kui kogenud professionaalile!"

Kes me oleme

Lidl alustas Eestis tegevust 2016. aastal ning vaid mõne üksiku kohaliku töötajaga. Mõne aastaga oleme jõudsalt kasvanud tugevaks ligi tuhandepealiseks meeskonnaks ning jätkame koos kasvamist. Üks meie peamisest eduvõtmest on meie inimesed. Lidl väärtustab oma töötajaid ning hoolitseb selle eest, et tagada töötajatele head töötingimused. Edukaks tegutsemiseks vajame motiveeritud töötajaid – täpselt nagu Sina! Olla osa Lidlist tähendab kuulumist suurde ja tugevasse rahvusvahelisse meeskonda.

Kas soovid muudatusi oma tööelus? Unistad tööst stabiilses ja kiiresti kasvavas edumeelses ettevõttes? Soovid olla osa Lidli eduloost? Kui jah, siis tule Lidli meeskonda!

Lidl tööandjana

Lidlis on meeskonnale keskenduv lähenemine, kus hinnatakse iga inimese panust, et luua koostööd tegev, hooliv ja sotsiaalselt vastutustundlik töökeskkond. Mistahes Sinu eesmärk meie meeskonnaga liitumisel ka olla võib – olla oma ala parim või kasvada liidriks – Lidl Eesti toetab Su püüdlusi ja loob võimalusi Sinu karjääri arenguks.

Oleme toetavad

Me usume oma inimestesse. Me keskendume sellele, et pakkuda töötajatele piisavalt koolitus- ja arenguvõimalusi ning oleme pühendunud sisemisele arengule. Meie eesmärgiks on üles ehitada tugevad meeskonnad, keda saaks nimetada oma ala parimateks spetsialistideks ja kellel oleks palju erinevaid võimalusi professionaalseks arenguks.

Lidl Eestis leiad suurepärase töökeskkonna, mis julgustab ja toetab kõiki töötajaid. Pakume erinevaid võimalusi, et saaksid oma oskusi ja teadmisi kasvatada ning oma karjääri edendada, mis tahes positsioonil Sa ka poleks. Koolitamine on kui rätsepaülikond – see on Sinu järgi tehtud, et kõik Sinu professionaalsed eesmärgid saaksid täidetud.

Liitu meiega ja saa sellest osa!

Tööandja kaart

880+ töötajat

Tallinn, Tartu, Pärnu, Narva, Jõhvi

kaubandus, klienditeenindus

klienditeenindaja

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

rahvusvaheline tööandja

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

“Töökoht nii noorele spetsialistile kui kogenud professionaalile”

Lidlis on meeskond, kus kokku saavad pikaaegse Lidli-kogemusega ja äsjaliitunute uued ideed, millest sünnib vägev sünergia.
Liina, personaliosakonna juht

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Kandideerimine

Me saadame Sulle e-kirja, kui oleme Sinu kandideerimissoovi kätte saanud. Seejärel vaatavad meie värbajad kõikide kandidaatide poolt esitatud informatsiooni üle ja valivad välja sobivad kandidaadid. Olenevalt positsioonist ja kandidaatide arvust võib see pisut aega võtta. Me hindame Sinu kannatlikkust.

Kandideerimise protsessiga saad lähemalt tutvuda siin!