Ootame oma kollektiivi kandideerima eriala parimaid esindajaid!

Millega tegeleme

Hotell Park Inn by Radisson Meriton Tallinn asub Tallinna südames ja vanalinna läheduses. Hotellis on 465 maitsekalt sisustatud tuba ning suurepärased võimalused konverentside ja bankettide korraldamiseks. Hotellis saab nautida vee- ja saunakeskuse mõnusid, seal asuvad veel heaoluspaa ning spordiklubi ja jõusaal, lisaks restoran, baar ja kohvik.

Miks valida meid

Pakume kaasaegseid töötingimusi ja paindlikku tööaega, konkurentsivõimelist töötasu ja tööalaseid koolitusi. Meie juurest leiad sõbraliku tööõhkkonna ja tööka ning professionaalse meeskonna. Lisaks karjäärile eneseteostamise võimalustele ootavad sind lisaks ka ettevõttepoolsed soodustused, sportimisvõimalused ning ühisüritused!

Tööandja kaart

130+ töötajat

Tallinn

hotellindus

klienditeenindaja

sobib esimeseks töökohaks

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

rahvusvaheline tööandja

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> klienditeenindaja

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> klienditeenindaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kandideerimiseks saada oma CV aadressile personal.meriton@parkinn.com. Küsimuste korral pöördu julgelt: Liis 5919 5554, Aliis 5355 0240