fbpx

"Projektiagentuur on Eestis tegutsev projektijuhtimise, nõustamis- ja koolitusteenuseid pakkuv agentuur."

Millega tegeleme?

Projektiagentuur.ee‘s aitame mikro ja väikeettevõtetel igapäevaselt kaasa nende ettevõtete arengule ja kasvule.

Meie turunduspartnerid on oma valdkonna spetsialistid, kes aitavad Sinu ettevõtte projektid ellu viia parimal ja kaasaegsemal viisil.

Milline tööandja oleme?

Maagiat, see tähendab tööd, saad teha kus iganes soovid, sest meie pakume võimalust töötada 100% ajast kodukontoris või siis hoopis rannas, suvekodus või mõnusas kohvikus. Peaasi, et inspiratsioon lendab ja töö saab tähtajaks tehtud.

Tööandja kaart

5 töötajat

Tallinn, Harjumaa

projektijuhtimine, koolitus, turundus

turundusspetsialist

kooli kõrvalt töötamine

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

pakume ka osalise tööajaga tööd

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

turundusspetsialist

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kui silm lõi särama ja südames tekkis äratundmisrõõm, siis saada meile oma CV ja motivatsioonikiri sellest, miks soovid saada osaks meie tiimist.