fbpx

Noorus, ambitsioonikus ja areng on meis nii inimeste kui ettevõttena. Loome koos mitte ainult ehitisi, vaid ka oma inimestele sobivaimat töökohta.

Millega tegeleme

Projekteerimise peatöövõtt koos arhitektuurse ja konstruktiivse osaga on meie pärusmaa, kus leiame kliendile kõige sobivama lahenduse. Meie missioon on luua inimeste jaoks paremat elukeskkonda: rakendame nutikaid ja silmapaistvaid lahendusi tulevaste hoonete kujundamisel.

Projektibüroo tööandjana

Kasvav ettevõte tähendab arengut ja seda, et kogemuste või õppimishuvi najal saab koos veelgi kõrgemale ja kaugemale, nii meeskonna kui selle liikmena.

Kogenud spetsialistid saavad aidata oma valdkonda enda käe järgi veel paremaks kujundada, noored neilt õppida ja kasvada koos ettevõttega.

Tööandja kaart

30+ töötajat

Tallinn

ehitus, inseneeria

arhitekt, insener

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

“Meie jaoks on oluline, et inimesel on huvi ja tahe teha oma tööd hästi. Võtta vastutus ja panna kokkulepitud asjad õigeaegselt toimima, mõistes, et meist igaühest sõltub ühise tulemuse saavutamine. Peame oluliseks arengut ning seega on meie kogenumad kolleegid alati valmis toetama noori ning võtma nii tööle kui praktikale tublisid teotahtelisi valdkonnas alustajaid. Lisaks toetame töötajaid erialaste koolitustega ning võimaldame tööülesandeid ning projekte, mis ise õpetavad ja arendavad. Õpime oma eksimustest ja proovime järgmine kord teha paremini. Teeme koostööd ja tunnustame ühiseid saavutusi. Inimestena oleme tegusad, ambitsioonikad, sõbralikud, toetavad, koostöövalmid ning soovime, et meil kõigil oleks hea koos olla ja ühiseid eesmärke saavutada ning edu nautida. Meiega on tore, tule ja saa meie tiimi liikmeks!”

Projektibüroo personalijuht Teily
+372 58162231

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Praktikavõimalused

Kõik tulevased spetsialistid on alustanud esimese praktikaperioodi ja prooviülesandega. Kui õpid ehitusinseneeria või arhitektuuri erialadel, võid meiega alati ühendust võtta, et saaksime aidata koolis õpetatavat teooriat päris projektides rakendada ja esimesed kogemused saada.

Otsid esimest töökohta?

Keegi ei saa töökohal kasvada, kui ei ole esimest positsiooni, millelt alustada. Teame, et meistrid ei kuku taevast, vaid alustavad juba kooli ajal või kooli lõpetades, kas projekteerija või tehnikuna, aga igal juhul kogenud juhendaja kõrval, kes aitab Sind järgmise sammuni. Tee oma esimesed sammud meie juures!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Spetsialist ei ilmu projekti järgi, vaid projekte valime oma inimeste järgi. Kui kogenud insener kirjutab projekteerimisettevõttesse, et tahaks meiega liituda, aga sel hetkel ei ole vaba positsiooni, siis… tegime selle positsiooni talle. Me tahame parimat nii tulemuse kui inimeste näol, ei ole vahet mis ajal. Kui oled parim, ükskõik mis ajal, anna endast teada ja kui vaja, siis loome Sulle selle koha!

> arhitekt, insener

Soovitused kandideerijale

Küsides ei kaota kunagi midagi, küsimata jättes võib aga küll võimalusi kaotada. Kui Sul on mõtteid, mida meie juures teha tahaksid, anna endast märku, et saaksime neist pikemalt rääkida!