Töö R-Kioski mugavuspoes on rutiinivaba ja tähendusrikas – sinu võimuses on muuta paljude inimeste päev paremaks!

Töö ja karjäär

R-Kiosk on pere-ettevõte. Nagu peres ikka, siin hoolitakse rohkem. Loe, mida räägivad meie inimesed sellest, kuidas nemad hoolivad ja kuidas neist hoolitakse.

“Hoolimine on väga suur sõna. Kõige tähtsam, ma arvan! Ehk ainult armastus on veel tähtsam ja õnneks ei saa temagi olla ilma hoolimiseta. R-Kioski rahvas on minu jaoks teine pere, kellega veedan oma päevast rohkem aega kui omaenda perega. Märke hoolimisest kohtan selles suures peres igal sammul. On tuhandeid rõõme ja ka muresid mis minuni jõuavad ja tore on tõdeda, et alati keegi aitab! Keegi annab nõu, ulatab abikäe, patsutab õlale, rõõmustab meiega koos ja toetab kui vaja! Kõige tähtsam on hoolida! Hoolida iseendast, oma ajast, lähedastest ja jäljest, mille jätad.”

Tiia Ilves, R-Kioski tegevjuht

R-Kiosk tööandjana

Meie mugavuspoed tähendavad asjalikke ja kokkuhoidvaid meeskondi, kus juht on kohe sinu kõrval ning toetab ja aitab sul areneda.

R-Kioskis töötavad ägedad inimesed, kes hindavad mitmekülgset tööd, paindlikku tööaega, innovaatilisi lahendusi ja naudivad head toitu.

Tööandjana oleme tõelised teerajajad – toetades igakülgselt mugavuspoode ja frantsiisipidajaid, et teenindajate töö oleks lihtne, rõõmu pakkuv ja motiveeriv.

Ootame meie perre tegusaid, iseseisvalt töötamist hindavaid inimesi, kel on palju häid ideid ja julgus olla uuendusmeelne ning tahe teha tööd südame ja armastusega.

Väärtustame ja hoiame meie inimesi.

Tööandja kaart

320+ töötajat

Üle-Eesti

kaubandus

teenindaja

sobib esimeseks töökohaks

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> teenindaja

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> teenindaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Ei leidnud sobivat töökohta? Saada oma CV ning me võtame sinuga ühendust, kui sobilik koht vabaneb.