fbpx

Töö R-Kioski väikepoes on rutiinivaba ja tähendusrikas – sinu võimuses on muuta nii paljude inimeste päev paremaks!

Töö ja karjäär

R-Kiosk on pere-ettevõte. Nagu peres ikka, siin hoolitakse rohkem. Loe, mida räägivad meie inimesed sellest, kuidas nemad hoolivad ja kuidas neist hoolitakse.

“Hoolimine on väga suur sõna. Kõige tähtsam, ma arvan! Ehk ainult armastus on veel tähtsam ja õnneks ei saa temagi olla ilma hoolimiseta. R-Kioski rahvas on minu jaoks teine pere, kellega veedan oma päevast rohkem aega kui omaenda perega. Märke hoolimisest kohtan selles suures peres igal sammul. On tuhandeid rõõme ja ka muresid mis minuni jõuavad ja tore on tõdeda, et alati keegi aitab! Keegi annab nõu, ulatab abikäe, patsutab õlale, rõõmustab meiega koos ja toetab kui vaja! Kõige tähtsam on hoolida! Hoolida iseendast, oma ajast, lähedastest ja jäljest, mille jätad.”

Tiia Ilves, R-Kioski tegevjuht

R-Kiosk tööandjana

Meie praegused klienditeenindajad leiavad, et eristume teistest ettevõtetest just hea juhtimiskultuuri poolest.

Meie frantsiisikioskid tähendavad väikseid ja kokkuhoidvaid meeskondi, kus juht on kohe sinu kõrval olemas, toetab sind ja aitab sul areneda.

Otsime ägedaid müügimeistreid, kes hindavad mitmekülgset tööd, armastavad inimesi naeratama panna ning naudivad maitsvat toitu!

R-Kioski kontoris töötavad tõelised teerajajad – inimesed, kes toetavad igakülgselt meie väikepoode ja frantsiisipidajad ning juhivad meie ettevõtet õiges suunas, et võita kõigi Eesti inimeste südamed.

Ootame enda sõbralikku perre tegusaid ja iseseisvalt töötavaid inimesi, kel on palju häid ideid ja julgus olla uuendusmeelne ning tahe teha tööd südame ja armastusega.

Hindame kõiki oma ala professionaale olenemata sellest, kas sinu valdkond on turundus, raamatupidamine või hoopis IT.

Tööandja kaart

320+ töötajat

Üle-Eesti

kaubandus

teenindaja

sobib esimeseks töökohaks

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> teenindaja

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> teenindaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Ei leidnud sobivat töökohta? Saada oma CV ning me võtame sinuga ühendust, kui sobilik koht vabaneb.