"Sinu soov raamatuäris kaasa lüüa loeb ja sellest võib alguse saada üks uus ja võluv peatükk Rahva Raamatus!"

Millega tegeleme?

„Söömine ja lugemine on kaks naudingut, mis sobivad suurepäraselt kokku.“ C.S. Lewis

C.S. Lewisel on tuline õigus ja sellepärast avasime meie pärast 107 aastat kirjandusmaailmas tegutsemist Telliskivi Rahva Raamatu – meie esimese resto & poe, kus saavad kokku head raamatud, suurepärane toit, mõnus atmosfäär ja muidugi palju toredaid inimesi. Meie juures saad juua värsket kohvi ja vaimustuda uudiskirjandusest. Või võtta salati ja veini ning lehitseda mõnd vana lemmikut. Või haarata kaasa midagi maitsvat nii delist kui raamaturiiulilt ja tulla õhtul koos pere või sõpradega tagasi – meie peakokk Konstantin Jeremejevi vaimustavaid hõrgutisi ja hoolega valitud veine nautima. Suvel saad nautida grillimenüüd ja lugeda raamatuid meie väliterrassil. Meie Telliskivi Rahva Raamatu resto on aga 2019 hooaja Silverspoon finalistide hulgas!

Ka Vanalinna Rahva Raamat on saanud uuenduskuuri. Vana hea raamatupood on saanud juurde stiilse kohviku ja õdusa paiga, kus saab kohvi ja konjaki kõrval pidada toredaid kõnelusi. Keldrikorrusel – küülikuurus – saab nautida nii raamatuid kui ka erinevaid sündmusi.

Lisaks on Rahva Raamatul kaasaegne ladu Peterburi teel, mis töötab kontoriaegadel ning kust ei puudu uue raamatu lõhn.

Milline tööandja oleme?

Rahva Raamat AS on Eesti suurim raamatute jae- ja hulgimüügiga tegelev kaubandusettevõte, millel on üksteist raamatupoodi kaheksas Eesti linnas, eraldiseisev Kingipood Rocca al Mare keskuses ning viimase uuendusena üheskoos Telliskivis asuva raamatupoega ka päris oma restoran Literaat. Meie kontori ja restoga saad lähemalt tutvuda siin!

Võib-olla sa ei teadnud, et lisaks oma kauplustele teenindab Rahva Raamat ka Eesti suurimaid jaekaupluste kette: Selver, Prisma, Kaubamaja, Rimi, Maxima, Coop Eesti ning ka enamikke Eesti raamatukogusid ning raamatukaupluseid.
Meie eesmärk on olla Eesti raamatuäri lipulaev – seda koos tuntud kaubamärgi, laia sortimendi, õdusa keskkonna ja parima klienditeenindusega.

Nagu sa eelnevast jutust järeldada võid, siis on Rahva Raamatus korraga toimumas küll ja veel. Sinu soov raamatuäris kaasa lüüa loeb ja sellest võib alguse saada üks uus ja võluv peatükk Rahva Raamatus!

Just seetõttu julgustame sind endast märku andma ka siis, kui me veel täpselt sulle sobivat ametit välja pakkuda osanud ei olegi.

Tööandja kaart

250+ töötajat

üle-Eesti

kirjastamine, kaubandus, laondus

klienditeenindaja

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

pakume osalise tööajaga tööd

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

> kondiiter, kokk

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> klienditeenindaja

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> klienditeenindaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Julgustame sind endast märku andma ka siis, kui me veel täpselt sulle sobivat ametit välja pakkuda osanud ei olegi.

Sinu soov raamatuäris kaasa lüüa loeb ja sellest võib alguse saada üks uus ja võluv peatükk Rahva Raamatus!

Anna endast märku ja saada oma CV aadressile
personal@rahvaraamat.ee!