Võtame Su rõõmuga vastu, kolleegide ja juhtide abi ning toetus uude töösse sisse elamisel on garanteeritud.

Tutvustus

Reval Café on omanäoline kohvikutekett, mille koosseisu kuulub kaksteist kohvikut Tallinnas ja kaks Tartus. Alustasime tegevust juba üle kahekümne aasta tagasi. Meie trumbiks on hubased interjöörid ja maitsev söök, pluss tippkvaliteetne kohv ja suurepärased asukohad linnapildis. Lisaks püüame silma paista kena ja lahke teenindusega, et meie külaliste ootuseid täita ning ikka ja jälle ületad.

Reval Café tööandjana


Eesti suurim kohvikukett Reval Café on soe ja sõbralik pereettevõte (meil on üle 14 kohviku, lisaks jäätisekohvikud ja cateringi teenus), kuhu uued ja vilkad kätepaarid on väga oodatud. Meie ettevõttes töötab ligi 200 töötajat.

Tegemist meil jagub – oleme töökad ja oskame nautida ka vaba aega. Võtame Su rõõmuga vastu, kolleegide ja juhtide abi ning toetus uude töösse sisse elamisel on garanteeritud.

Pakume paindlikku tööaega, head võimalused ettevõttesiseselt karjääriredelil tõusta ning lisaks toimub meil palju vahvaid ühisüritusi.

Tööandja kaart

180+ töötajat

Tallinn, Viimsi, Tartu

toitlustus

teenindaja, kohviku teenindusjuht, vahetusvanem, kokk, vanemkokk, nõudepesija

sobib esimeseks töökohaks

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

"Töötan teenindusjuhina aga mul jääb aega tegeleda ka oma hobidega."

— Lauahoki maailmameister ja Viru keskuse kohviku teenindusjuht Maria Saveljeva

"Mäletan aega kui pidi arveldama arvelauaga. Täna on abiks lihtsad kassaprogrammid ja töö lausa lendab. Kohvikutöö ei ole ainult väga noortele, sest kogenud teenindaja on täna väga hinnatud."

— Pärnu mnt kohviku teenindusjuht Mare Soonurm

"Kartsin, et ei saa hakkama. Õnneks on Revalis palju koolitusi ja toetav meeskond, mis teevad sisseelamisperioodi uuele töötajale väga lihtsaks."

— Telliskivi kohviku teenindusjuht Merily Oja

„Tulin ligi 14 aastat tagasi Revalisse tööle teenindajaks, täna olen piirkonnajuht, kelle vastutusalasse kuulub mitme kohviku juhtimine. Kui oled hakkaja, siis on meil palju ettevõttesiseseid arenemisvõimalusi.“

— Piirkonnajuht Elina Segar

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> teenindaja, nõudepesija, jäätisekohviku müüja

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> teenindaja, vahetusvanem, teenindusjuht, kokk, vanemkokk

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Sa ei leidnud hetkel soovitud võimalust? Võta meiega ühendust personal@revalcafe.ee ja anna oma huvist märku!