fbpx

"Kui tahad anda enda panuse Eesti riigi jaoks olulistesse kinnisvaraprojektidesse ning töötada ja areneda koos valdkonna parimate ekspertidega, oled oodatud meie meeskonnaga liituma."

Millega tegeleme?

Riigi Kinnisvara AS on 2001. aastal riigi kinnisvara tõhusaks haldamiseks loodud kinnisvaraarenduse ja -halduse ettevõte, mis kuulub 100% Eesti Vabariigile ja mille aktsiaid valitseb Rahandusministeerium. Aktsiakapitali suurus on 237 208 300 eurot. Pakume teenuseid peamiselt riigiasutustele ja avalike teenuste pakkujatele. Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis asuvates kontorites töötab üle 230 inimese.

Milline tööandja oleme?

Ootame enda meeskonda tippspetsialiste ning neid, kes selleks saada soovivad.

Miks valida Riigi Kinnisvara?
Oleme pühendunud riigitöötajatele kaasaegse ja funktsionaalse töökeskkonna loomisele. Sellest põhimõttest lähtume ka enda töötajate puhul. Panustame igakülgselt võimalustesse, mis aitavad meie töötajatel enda tööd hästi teha.

Pakume töötajatele:
• arenguvõimalusi sise- ja väliskoolituste näol
• kaasaegseid töötingimusi ning -vahendeid
• paindlikku tööaega ja kaugtöövõimalust töö spetsiifikast lähtuvalt
• tasustatud tervisepäevi
• motiveerivat tulemustasu
• spordikompensatsiooni
• ühisüritusi

Tööandja kaart

230+ töötajat

üle-Eesti

kinnisvaraarendus, kinnisvarahaldus

arhitekt, kliendihaldur

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

kaugtöö võimalus

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

arhitekt

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kui tahad anda enda panuse Eesti riigi jaoks olulistesse kinnisvaraprojektidesse ning töötada ja areneda koos valdkonna parimate ekspertidega, oled oodatud meie meeskonnaga liituma.