Head ja tublid inimesed on kõikjal alati oodatud, nii ka meil!

Millega tegeleme?

Saku Õlletehases ootab Sind kaasaegne, kiiresti arenev ja innovaatiline ärikeskkond. Me kuulume Carlsberg Grupi liikmena õlletootjate kõrgliigasse, töötame maailmaklassi brändidega, pakume värskendavaid kogemusi, suurepäraseid maitsehetki ning head seltskonda.

Saku Õlletehase teeb eriliseks asjaolu, et meie juures on võimalik näha toote terviklikku elutsüklit, alates algsest ideest, loomisest, villimisest, pakendamisest, väljaveost kuni turunduse ja müügini välja. Me toodame jooke ka paljude teiste Carlsberg Grupi ettevõtete jaoks ning oleme tuntud oma paindlikkuse ja toodangu kõrge kvaliteedi poolest.

Milline tööandja oleme?

Me tahame olla parimad. Selle eelduseks on suurepäraste töötajate leidmine ja hoidmine. Meie juures töötavad eesmärkidele pühendunud inimesed, kelle jaoks ükski väljakutse pole võimatu, kes naudivad võitmist, meeskonnatööd ja kiiret töötempot. Pakume Sulle võimaluse õppida, areneda ja saada oma ala parimaks. Oleme veendunud, et parim koolitus on õppimine töö käigus. Seepärast saavad andekad tegijad võimaluse end erinevate projektide kaudu proovile panna teistes Carlsberg Grupi ettevõtetes, omandades unikaalseid kogemusi ja luues väärtuslikku kontaktide võrgustikku. Projektipõhiselt teistes Carlsberg Grupi ettevõtetes töötanud sakukad on saanud eranditult vaid väga positiivset tagasisidet – oleme talentide kasvulava.

Saku Õlletehas on oma ca 300 töötajaga Eesti mõistes suurettevõte ja Carlsberg Grupi mastaabis väike – Carlsbergi töötajaskonnast moodustame alla 1%. Pea kaks kolmandikku meie inimestest töötab tootmis- ja logistikaosakonnas ning 30% müügi- ja turundusvaldkonnas. Meie töötajate arv kasvab märkimisväärselt kevadel, mil võtame hooajaks tööle hulga tähtajalisi töötajaid ning kahaneb uuesti sügisel, kui hooaeg lõppeb.

Tööandja kaart

300+ töötajat

Harjumaa

tootmine

müügiinimene, tootearendaja, tootmisspetsialist, pakendaja, kaubalaadija, tõstukijuht

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

pakume osalise tööajaga tööd

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> pakendaja, kaubalaadija

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> pakendaja, kaubalaadija

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Isegi kui hetkel ei ole ühtegi vaba või Sinule sobivat ametikohta ootamas, soovitame Sul endast meile ikkagi julgelt teada anda, et vaba ametikoha tekkimisel saame Sinuga ühendust võtta. CV-d ja nägemust, millises valdkonnas Sa Sakus sooviksid töötada, ootame e-postiga aadressile konkurss@saku.ee.