Meie inimesed on meie kõige väärtuslikum vara.

Maailma juhtiv
transpordilahenduste pakkuja

Scania on maailma juhtiv transpordilahenduste pakkuja, mis pakub raskeveoks veokeid ja busse ning laialdaste toodetega kaasnevaid teenuseid. Scania pakub sõidukite finantseerimise, kindlustuse ja renditeenuseid, et võimaldada meie klientidel keskenduda oma põhitegevusele. Scania on ka juhtiv tööstus- ja laevamootorite pakkuja.

Meil on 50 000 töötajat umbes 100 riigis ning koos partnerite ja klientidega liigume jätkusuutliku transpordisüsteemi suunas, luues ärile, ühiskonnale ja keskkonnale parema mobiilsusega maailma.

Usume, et koos oma partnerite ja klientidega saame töötada välja lahendusi, et jõuda käegakatsutavate tulemusteni meie süsiniku jalajälje vähendamisel, tagades samal ajal, et vastaksime kasvava elanikkonna nõudmistele – kasumlikult ja jätkusuutlikult. Koostööd tehes saame tuvastada võimalused ja lahendused meie ees seisvatele kohalikele ja ülemaailmsetele väljakutsetele.

Töötamine Scanias

Meie inimesed on meie kõige väärtuslikum vara

Scania on dünaamiline ja põnev töökeskkond. Teie unikaalne taust, ideed ja energia annab selle lugupeetud kaubamärgi edusse oma panuse. Kui olete motiveeritud ja naudite vastutust, olete Scanias edukas.

Me juhime tõelisi muutusi

Kui liitute meie kollektiiviga, aitate kaasa jätkusuutliku transpordi tulevikule. Kuulute meeskonda, kes saab tõeliselt midagi muuta, olles osa võimsast jõust, millel on tõestatud kogemused, võime protsesse juhtida ja tõelisi muutusi luua. Selle tugeva toetava kultuuri osaks olemine võimaldab inimestel kasvada ja panustada.

Tehes seda päriselt, kus jõudlus on meie konstantväärtus

Scania on tugev ülemaailmne organisatsioon, mis on viimase sajandi jooksul kogunud transpordimaailmas oskusteavet ja oskusi. Meie edusammude ja otsusekindlusega muudame transpordi tulevikku.

Scanias on meil tõeliste muutuste edendamiseks tugev kultuur, mis võimaldab arendada ja käivitada reaalselt mastaabis töötavaid uuendusi.

Ühtse meeskonnana ja seotud tugevate väärtustega

Meil on tugev ja toetav kultuur, kus iga inimest nähakse, austatakse ja tal on potentsiaal panustada. Usaldame üksteist tegutsema ja otsuseid tegema ning usume individuaalsetest vajadustest lähtuvasse paindlikumasse tulevikku.

Areng toimub siin loomulikult; üksikisikutel, meeskondadel ja meie kliendipakkumistel on kasvamiseks vajalik tugi. Tulemuseks on tööstusharu juhtiv ettevõte, kus on motiveeritud pühendunud inimesed, kes soovivad olla osa säästva transpordisüsteemi suunas liikumisest.

Pühendunud paremale homsele

Scania eesmärk on liikuda säästva transpordisüsteemi suunas, töötades välja ohutud, nutikad ja energiatõhusad transpordilahendused, mis on paremad inimestele ja planeedile.

See on julge ja põnev teekond ilma kindla lõputa. Meie innovaatilisus ja otsusekindlus on see, mis paneb meid tegutsema, kuni jõuame teaduspõhiste eesmärkideni, millele Scania kui üks tööstuse pioneeridest on uhkusega pühendunud.

Tööandja kaart

150+ töötajat

Tallinn, Tartu, Pärnu, Rakvere, Saue

transpordilahendused

autotehnik

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> autotehnik

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> autotehnik

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kui soovite liituda Scania Eesti meeskonnaga kas täiskohal töötamiseks või tulla Scaniasse praktikale, siis saatke oma sooviavaldus aadressile personal.ee@scania.com