"SEB on töötamiseks kõige õigem koht, kui Te soovite areneda juhi või spetsialistina rohkeid väljakutseid ja karjäärivõimalusi pakkuvas rahvusvahelises organisatsioonis, kes hoolib oma töötajatest ning väärtustab kõrgelt nende panust."

Millega tegeleme?

Usume, et ettevõtlikkus ja uuenduslikud ettevõtted aitavad luua parema maailma.

SEB-s töötab üle tuhande professionaali, keda ühendab üks missioon – pakkuda klientidele maailmatasemel teenust.

Töötame selle nimel, et saaksite teostada oma kõige ambitsioonikamaid plaane. Meie ambitsioon on pakkuda teile maailmatasemel teenindust oma eri valdkondade spetsialistide ja ekspertidega.

Milline tööandja oleme?

Meie töötajad suhtuvad oma töösse kire ja rõõmuga, sest lubame ka oma töötajaile – SEB-s töötades kasvab Teie väärtus!

SEB on töötamiseks kõige õigem koht, kui Te soovite areneda juhi või spetsialistina rohkeid väljakutseid ja karjäärivõimalusi pakkuvas rahvusvahelises organisatsioonis, kes hoolib oma töötajatest ning väärtustab kõrgelt nende panust. SEB tahab pakkuda oma töötajaile parimat keskkonda isiklikuks ja professionaalseks arenguks.

SEB-s töötate dünaamilises, muutuvas ja arenevas rahvusvahelises keskkonnas, mis loob piiramatud professionaalsed võimalused – Te saate areneda kogu SEB Grupis, mis on esindatud enam kui 20 riigis.

SEB-s töötades parandate oma elukvaliteeti – SEB on atraktiivne tööandja, kes hoolib oma töötajatest ja väärtustab kõrgelt nende panust. Meie tasu- ja motivatsioonisüsteemid on konkurentsivõimelised ja õiglased, põhinedes individuaalsel ja meeskondlikul tulemuslikkusel. Lisaks pakume oma töötajatele mitmekülgseid soodustusi.

Teie esimene samm on SEB-sse tööletulek – edasised sammud saame teha üheskoos!

Tööandja kaart

1000+ töötajat

Üle Eesti

finants, IT

lai valik ameteid

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

praktikavõimalused

rahvusvaheline tööandja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

pakume osalise tööajaga tööd

kaugtöö võimalus

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Oled huvitatud praktikast?

Youth LAB – SEB tasustatud praktikaprogramm. 60% ajast töötad reaalsete äriprojektidega ning 40% osaled innovatsiooni töötubades.

Aastaringsed praktikakohad:
– praktikakoht infotehnoloogia valdkonnas
– praktikakoht äriarenduse valdkonnas

Tule meile IT-sse töövarjuks!

Pakume IT-tudengitele võimalusi töövarjutamiseks aastaringselt infotehnoloogia ja äriarenduse valdkondades. Sul on võimalik varjutada tippspetsialiste ning tutvuda nende igapäevatööga SEB-s.

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

klienditeeninduse spetsialist

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

klienditeeninduse spetsialist

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

1. Avaldame tööpakkumise oma kodulehel, sotsiaalmeedias ja tööportaalides.
2. Kuna kõik oskused on õpetatavad, tahame töötajat valides tundma õppida just tema isiksust, väärtusi, kirgi ja kogemusi.
3. Oma isikupäraga on teil võimalik teistest eristuda intervjuudel ja koduste ülesannete kaudu. Kasutame ka teste ja videointervjuud.
4. Lõppvooru jõudnud kandidaat läbib taustakontrolli. Võtame ühendust ka teie soovitajatega.
5. Pärast seda, kui olete saanud kirjaliku tööpakkumise, räägime teiega läbi töötingimused. Kokkuleppe saavutamise järel sõlmime töölepingu.

Kui Sa ei leidnud endale sobivat tööpakkumist, saada CV personal@seb.ee ja me võtame ise sobiva töökoha tekkimisel ühendust.

NB! Kui oled IT-tudeng ning tunned huvi SEB IT või äriarenduse valdkonna tööde vastu laiemalt või on huvi mõne konkreetse teema vastu IT-valdkonnas, siis anna meile sellest teada!