"Seesami põhimõtteks on alati olnud väärtustada oma töötajaid ning püüda hoida ja palgata ainult parimaid."

Millega tegeleme?

Esimene Seesami kontor avati 1991. aasta kevadel Tallinnas. Täna on Seesamil esindused kaheksas Eesti linnas ning tööl on ligi 180 inimest. Seesam pakub varakindlustust nii eraisikutele kui ettevõtetele, põhilisteks kindlustustoodeteks on liiklus- ja kaskokindlustus, kodukindlustus, õnnetusjuhtumikindlustus, reisikindlustus ning erinevad ärikliendi kindlustuslahendused. Seesami kaubamärk on Eestis tuntud ja usaldusväärne, milles on suur roll professionaalsel meeskonnal.
Seesami emafirma Vienna Insurance Group (VIG) on üks suurimaid börsil noteeritud rahvusvahelistest kindlustusgruppidest Kesk- ja Ida-Euroopas, mille peakontor asub Viinis. VIGi kuulub ligikaudu 50 kindlustusseltsi 30 riigist, kus töötab kokku üle 25 000 inimesele.

Milline tööandja oleme?

Seesami põhimõtteks on alati olnud usaldada töötajaid, andes neile rohkem vastutust ja otsustusõigust oma töös. See on ka ära tasunud, sest paistame silma oma töötajate lojaalsuse poolest. Soovime pakkuda oma inimestele võimalikult palju paindlikkust nii tööülesannete täitmisel kui ka oma tööpäeva korraldamisel, seetõttu oleme viimased viis aastat rakendanud edukalt kaugtööd.

Ehkki Seesamis on palju pikaajalisi töötajaid, tekib jooksvalt vajadus uusi töötajaid värvata. Järjest rohkem oleme pööranud tähelepanu uute töötajate sisseelamisele nii kindlustusvaldkonda kui ka meeskonda. Meie jaoks on oluline, et uued meeskonnaliikmed saavutaksid minimaalse ajaga maksimaalse iseseisvuse ja tulemuslikkuse oma töös. Kiiret ja efektiivset sisseelamist on toetanud viimased kolm aastat kasutusel olnud e-õpe.

Kuigi kindlustus on konservatiivne ala, otsime pidevalt oma tegevuses innovaatilisust. Uued ideed ja väljakutsed pakuvad töötajatele võimaluse täiendada oma teadmisi ja oskusi kindlustuses ning laiendada silmaringi üldisemalt. Usume, et Seesamis töötavad kindlustusturu parimad spetsialistid, seetõttu püüame anda igale töötajale võimaluse kaasa rääkida meie tööprotsessides ja arendustegevustes. Ka uute inimeste värbamisel keskendume peamiselt nende isikuomadustele, töösse suhtumisele ning õppimissoovile.

Tööandja kaart

180+ töötajat

Harju, Ida-Viru, Lääne-Viru, Lääne, Pärnu, Tartu

müük, kindlustus

müügiesindaja

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

praktikavõimalused

rahvusvaheline tööandja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

pakume osalise tööajaga tööd

kaugtöö võimalus

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Seesami väärtused

♦ OLEME USALDUSVÄÄRSED
Peame oma lubadustest kinni.
Loome usaldust läbi ausa ja objektiivse käitumise.
Meie otsused on läbipaistvad, vastutame oma sõnade ja tegude õigsuse eest.

♦ TEGUTSEME UUENDUSMEELSELT
Teeme uuendusi, et muuta kliendikogemus lihtsamaks ja mugavamaks.
Julgustame töötajaid kujundama tulevikutrende, katsetama uusi ideid ja tegutsema proaktiivselt.
Jagame teadmisi VIG ettevõtete vahel, et üheskoos kasvada ja olla edukad.

♦ ÜLETAME OOTUSI
Mõtleme kaasa, leiame lahendusi ja saavutame suurepäraseid tulemusi.
Seame oma tööle kõrged standardid, et saavutada rohkem, kui meilt oodatakse.
Tahame olla parim tööandja, toetades oma töötajate pidevat arengut.

♦ VÄÄRTUSTAME LIHTSUST
Muudame kindlustuse lihtsaks ja arusaadavaks.
Kasutame oma kogemusi ja mitmekülgseid teadmisi, et mõista oma klientide vajadusi.
Me kuulame ära, räägime kaasa ning pakume parimaid lahendusi.

Oled huvitatud praktikast?

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> junior actuary, müügiesindaja

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> müügiesindaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kui soovid tulla tööle Seesamisse, siis kandideeri läbi personaliotsinguportaalide või saada oma CV ja lühitutvustus otse siit lehelt. Kui käimasolevaid konkursse hetkel ei ole, võid soovi korral ikkagi oma andmed teele saata ja sobiva ametikoha tekkimisel võtame Sinuga ise ühendust.

Tere tulemast Seesamisse!