Me väärtustame ausust, arukust ja aktiivust.

Tegevusvaldkond

Stell on kinnisvarakeskkonna juhtimise ettevõte. Meie kireks on kvaliteetse elu- ja töökeskkonna loomine ning oma klientide vara eest hoolitsemine ja selle parendamine.
Kliendi heaolu on meie kõige olulisem eesmärk. Tuginedes pikaaegsele kogemusele ja suurele teadmistepagasile kinnisvara korrashoiu ja haldamise valdkonnas, leiame iga kliendi vajadustele vastava terviklahenduse. Seejuures arendame enda teenuseid pidevalt, et pakkuda võimalikult kaasaegset ning keskonnasõbralikku teenust. Soovime teha alati veidi rohkem, kui meilt oodatud.

Stell tööandjana

Me väärtustame ausust, arukust ja aktiivust. Need kolm “A”-d on meie olemuse nurgakivideks. Liitu meie 1500-liikmelise meeskonnaga, et üheskoos luua parem töö- ja elukeskkond meie klientidele. Meil on mitmekesine kollektiiv ja kõik töötajad on meile ühteviisi väärtuslikud ning austame nende erinevusi.

Suurim potentsiaal peitub meie inimestes ning töötajate arvamus on meile väga tähtis, just oma meeskonnalt saame parimaid uusi ideid ettevõtte arendamiseks. Pakume inimestele erinevaid karjäärivõimalusi ning tunnustame neid hästi tehtud töö eest.

Tööandja kaart

1500+ töötajat

Tallinn, Pärnu, Jõhvi, Tartu, Viljandi, Kuressaare, Haapsalu

kinnisvara haldus

kinnisvarahaldur, puhastusteenindaja, tehnik

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> puhastusteenindaja

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> kinnisvarahaldur, puhastusteenindaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kui hetkel pole Sinu jaoks sobilikku vaba ametikohta, kuid soovid siiski meiega liituda, siis palun saada oma CV e-posti aadressile cv@stell.ee. Sinu nõusolekul säilitame sooviavalduse meie andmebaasis ning vaba töökoha tekkimisel võtame ühendust.