Usume Stora Ensos, et kõiki tänapäeval fossiilsetest materjalidest valmistatavaid tooteid saab homme teha puidust. Kui arvate samamoodi, tulge ja liituge meie teekonnaga!

Tegevusvaldkond

Oleme taastuvate materjalide ettevõte. Stora Enso arendab ja toodab puidul ja biomassil põhinevaid lahendusi paljudele tööstusharudele ja rakendustele kogu maailmas, juhtides biomajandust ja toetades meie kliente taastuvate keskkonnahoidlike toodete nõudluse rahuldamisel.

Stora Enso tööandjana

Stora Enso pakub tasuvat ja rahuldustpakkuvat tööd ning võimalust panustada säästliku ja jätkusuutlikuma tuleviku saavutamisse.

Usume Stora Ensos, et kõiki tänapäeval fossiilsetest materjalidest valmistatavaid tooteid saab homme teha puidust. Kui arvate samamoodi, tulge ja liituge meie teekonnaga!

Tasuv karjääritee

Stora Ensos kujundate oma karjääri ise. Meie püüame luua teekonna, mis oleks rahuldustpakkuv, inspireeriv ja motiveeriv. See võib hõlmata rahvusvahelisi tööülesandeid, juhtide arendamise programme ja lõpetajate koolitust. Erilist tähelepanu pööratakse karjääri kavandamisele, mis arvestab teie ainulaadseid andeid.

Stora Ensos ühendate jõud umbes 26 000 kolleegiga – paljude erinevate taustade ja oskustega inimestega, kes keskenduvad biomaterjalide, paberi, pakendite ja puitkonstruktsioonide potentsiaalile.

Teie võimalus teha kõike õigesti

Stora Enso töötajana olete kaasatud jätkusuutlikuma maailma loomisele, aidates arendada metsapõhiseid taastuvate materjalide lahendusi, mis võivad erinevates rakendustes asendada taastumatuid materjale.

Vastavalt meie väärtushinnangutele – „juhi“ ja „tee seda, mis on õige“ – püüame aidata oma inimestel leida neile sobiva töö ja eraelu tasakaalu. Seetõttu töötame pidevalt töötajate rahulolu, motivatsiooni ja arengu nimel.

Väärtus tänu mitmekesisusele

Usume, et mitmekesisus tugevdab meie konkurentsivõimet, sest püüame peegeldada ühiskonda, kus me tegutseme. Mitmekesised töörühmad võimaldavad meil uurida erinevaid vaatenurki ja proovile panna oma mõtteviisi, mis aitab kaasa paremale otsustusprotsessile. Mitmekesisuse poole püüdlemisel on Stora Enso jaoks olulised sellised mõõtmed nagu oskused ja kogemused, sugu, vanus, kultuuriline taust ja isiksus. Ja muidugi on mitmekesise tööjõu põhieeldus luua töökeskkond, mis austaks ja hindaks individuaalseid erinevusi.

Mida me pakume?

– Tasuvat ja rahuldustpakkuvat tööd
– Võimalust panustada säästliku ja jätkusuutlikuma tuleviku saavutamisse
– Tööks vajalikke töövahendeid
– Motiveerivat palgasüsteemi koos aastaboonuse teenimise võimalusega
– Transpordikompensatsiooni kaugemalt tulijale
– Spordikompensatsiooni või Ravikindlustust
– Tööandja poolt korraldatud ja osaliselt hüvitatud toitlustust
– Värbamisboonust uute töötajate tööle soovitamise eest
– Staažipuhkust
– Ühisüritusi
– Toetusi või vabu päevi perekondlike sündmuste puhul

Tööandja kaart

23 000 töötajat

Imavere

tootmine, tööstus

spetsialist

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> spetsialist

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Ei leidnud hetkel sulle sobivat tööpakkumist, kuid soovid kindlasti meie tiimiga liituda? Anna oma huvist märku läbi kandideerimisvormi!