fbpx

Tammer on vastutustundlik, väärtustele ja jätkusuutlikusele orienteeritud organisatsioon, mille põhiväärtuseks on töötajad.

Tutvustus

Tammer OÜ on 1995.a asutatud Eesti pereettevõte. Toodame terasprofiilist ning silemetallist uksi nii ehitus- kui laevandussektoris. Praeguseks on Tammerist saanud üks Skandinaavia suurimaid metalluste tootjaid.

Tammeri eesmärk on valmistada avatäiteid, mis muudavad maailma turvalisemaks ja keskkonnasõbralikumaks.

Tammeri missioon on toota keskkonnasõbralikult innovaatilisi sertifitseeritud avatäiteid ehitus- ja merendussektorile, olles usaldusväärne partner.

Tammeri visioon on olla eelistatuim avatäidete tootja ehitus- ja merendussektoris.

Tammer tööandjana

Tammeri sisemised väärtused, ehk kes me oleme:

Töötaja on väärtus! Tammeri põhiväärtus on lojaalsed, kohusetundlikud ja motiveeritud töötajad! Hindame iga töötaja panust ettevõtte jätkusuutlikku arengusse. Iga töötaja ja tema antav panus on organisatsiooni jaoks oluline ning seda väärtustatakse. Kõikide töötajate töö tulemus ja omavaheline koostöö loovad edu. Selleks, et iga töötaja saaks anda oma parima panuse, rakendame kaasavat juhtimist. Igal töötajal on õigus ja ka kohustus teha oma otsesele juhile ettepanekuid, kuidas oma töö efektiivsust tõsta. Oleme tunnustatud tiitliga Peresõbralik Tööandja. Suuremate sündmuste ja tähtpäevade korral peame meeles oma töötajate pereliikmeid ning kaasame neid ühisüritustele. Pakume turvalist töökeskkonda, õiglast töötasu ja motivatsioonipaketti.

Sõbralikkus – Kolleegide ja koostööpartneritega suhtleme sõbralikult, üksteisega arvestades ja teineteist kuulates. Oleme ausad, avatud ja usaldusväärsed teiste ja ka enda vastu. Mõtleme positiivselt ja oleme vastutustundlikud. Tunnistame oma vigu ning edaspidiste eksimuste vältimiseks õpime saadud kogemustest, jagades leitud lahendusi ka oma kolleegidega.

Innovaatilisus – Tammer on pidevalt arenev ettevõte. Meil on kaasaegsed ja innovaatilised töötingimused. Kõik meie töötajad on oma ala professionaalid, kelle arengusse panustame pidevalt. Soovime muuta oma töö tulemuslikumaks ja mõtleme vähemalt kolm sammu ette. Ükski olukord ei ole lahendamatu, hindame leidlikkust ja julgust teha otsesele juhile parendusettepanekuid.

Sihikindlus – Oleme iga päevaga motiveeritumad, tulemuslikumad ja paremad. Meie ühisel tööl on alati eesmärk, mille tulemusena on maailm turvalisem paik ja Tammer parimate avatäidete tootjate seas.

Paindlikkus – Tuleme koostööpartnerite soovidele vastu parimal võimalikul viisil. Sujuva töö- ja pereelu korraldamiseks võimaldame töötajatele kaugtööd ning paindlikku töö- ja puhkeaja korraldust.

Tammeri välimised väärtused, ehk millised me oleme:

Turvalisus – Meie tooted muudavad maailma turvalisemaks. Sein eraldab, uks ühendab.

Innovaatilisus – Pakume oma klientidele parimaid avatäiteid, kasutades tootmiseks
kaasaegseid tehnoloogiaid ja protsesse.

Usaldusväärsus – Loome ja hoiame koostööpartneritega usaldusväärseid suhteid, oleme ausad, avatud ja abivalmid.

Keskkonnasõbralikkus – Oma protsessides jälgime hoolega keskkonnaohutust, vähendame jäätmete teket ning suuname need taaskasutusse.

Paindlikkus – Pakume laia tootevalikut ning arvestame koostööpartnerite soovidega, leides koostöös lahenduse igale olukorrale

Tööandja kaart

200+ töötajat

Tallinn

tootmine, tööstus

sobib esimeseks töökohaks

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Praktika

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Sa ei leidnud hetkel soovitud võimalust? Võta meiega ühendust elen.lamp@tammer.ee ja anna oma huvist märku!