Mässame koos! Tele2st leiad ühed kõige pöörasemalt lahedad kolleegid, keda võiksid soovida.

Meist

Me oleme telekomiturul väljakutsujad, et klientide soovidele võimalikult kiiresti reageerida. Meie eesmärk on inimesi ja seadmeid omavahel muretult ja turvaliselt ühendada.

Tahad teha julgeid ja suuri asju, raputada telkosektorit? Otsid väljakutseid, mis kütavad Su nii kuumaks, et Päike oleks ka kade? Soovid kirglikult areneda, nii et aasta pärast ei suuda ära imestada, mis kõik tehtud on? Tahad teada, kui palju on Sinus #põhjusegamässajat? Siis oled õiges kohas!

Mässame koos!

Tele2st leiad ühed kõige pöörasemalt lahedad kolleegid, keda võiksid soovida. Garanteerime, et saame koos naerda, nutta, võite tähistada, higistada ja maailma vallutada. Tule tööle kas esindustesse üle Eesti, Tallinna ja Tartu töökodudesse või asu tööle kodukontorist.

Tele2 on tunnustatud peresõbraliku tööandja kuldmärgisega. Tele2s töötamist saab kirjeldada järgmiste märksõnade ja hüvedega:

• Tipptasemel uue töötaja sisseelamise programm
• Startup’ilik töökultuur
• Armastatud juhid (soovitusindeks üle 90)
• Piiramatu puhkus
• Sisecoach
• Toetame tervist ja liikumist
• Võimalust töötada paindlikult seal, kus sina soovid ja seda koos Tele2 kodukontori toetusega
• Tasuta piiramatult Tele2 põhiteenuseid
• Enneolematud ühisüritused

Tele2s elame-töötame-hingame nelja põhilise väärtuse järgi:

Usaldus – tänu sellele oleme kiiremad, efektiivsemad.

Julgus – võtame riske, tunnistame vigu.

Kirg – äratab hommikul üles ja viib edasi!

Hoolivus – endast, kolleegidest, ümbritsevast.

Tööandja kaart

330+ töötajat

Eesti

telekomituru väljakutsujad

sobib esimeseks töökohaks

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

rahvusvaheline tööandja

Praktikavõimalused

Pakume kahte põnevat praktikaprogrammi – suvepraktika ja juhtkonna praktika.

Tahad suvevaheaega oskuslikult ära kasutada? Tule ja saa endale unustamatu praktikakogemus Tele2s! Uued oskused ning äge seltskond on garanteeritud! Mõistagi on praktika ka tasustatud.

Alusta karjääri tipust – juhtkonna paremal käel! See on harukordne võimalus Eestis, kus aastane praktika toimub otse tippjuhi käe all ning annab võimaluse näha suurettevõtte toimimist lähedalt.

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Tööpakkumised

Soovitused kandideerijale

Juhul, kui Sa ei leidnud aktiivsete tööpakkumiste seast sobivat väljakutset, siis kirjuta cv@tele2.ee ning anna enda mõtetest märku.