KS_logo white cutout

TÖÖANDJA
videobrändingu koolitus
7.06.24

Tööandja videobränding - kontseptsioonist teostuseni

Kas sinu organisatsiooni ägedusfaktor hakkab talendile silma ja püüab pilku ka väljaspool kontorit või tootmishoonet? Tekstimassiivist ja pildipanga fotodest ei piisa juba ammu - tänane talent ootab videosisu!

Enne kui asud tegudele, kasuta suurepärast võimalust saada tagasisidet oma kontseptsioonile ja rohkelt kogemusepõhiseid nõuandeid.

Jagame praktilisi teadmisi kõige kohta, mida tööandja brändi toetava videosisu loomiseks vajad. Katame teemasid alates kontseptsiooni välja töötamisest kuni iseseisvalt sisu tootmiseni. Lisaks on osalejatel võimalus omal käel järele proovida nii filmimist, helisalvestust kui ka videomontaaži!

Soovid eraldi koolitust kogu tiimile just teile sobival kuupäeval? Anna meile märku kontaktivormi kaudu ja võtame sinuga ühendust.

Mis tüüpi protsessiga on tegu, mida peaks enne alustamist teadma.

Kas ekraanil peaksid jooksma kirjud tekstid või pigem kirjud tegelaskujud? Kas tuua kaamera ette tähtsa näoga ülemus või filmida hoopis kontorikoera?

Kas valida laiformaat või ainult story/reels? Kui pikk on lühike klipp tegelikult? Kuidas hinnata vaatajahuvi kestvust vs tervikliku sõnumi edastamise olulisust?

Kuidas ühendada ägeda videosisu loomine ja reaalne kasu organisatsioonile.

Mida on vaja videosisu loomiseks omade jõududega? Kas nutitelefon on piisav või tuleks hoopis soetada DSLR kaamera? Mitu inimest on toimivas võttetiimis ja mida nad teevad?

Kuidas luua videosisu nii, et töötajad seda hiljem uhkusega jagavad? Kas värbamist toetav videosisu võib luua kasu ka sisekommunikatsioonis?

Millele tähelepanu pöörata võttepaiga valimisel? Kui palju valgust on piisav? Kuidas vältida müra ja võtteprotsessi pikendavaid tegureid?

Kuidas hinnata tehnikapargi vajadusi, kas asju osta või rentida, kuidas oma jõududega hallata montaaži.

Check-list – kas oled ka päriselt tööandja videobrändinguks valmis.

LISAKS:

Järgmine koolitus toimub: 7.06.2024*

Asukoht: Karjääristuudio, Masina 22, Tallinn.

Koolitus algab kell 10.30 ja lõpeb kell 16.00. Kell 12.30 teeme lõunapausi, kohapeal pakume kohvi ja kergeid suupisteid. 🙂

*Tiimile eraldi koolituse tellimiseks anna meile märku kontaktivormi kaudu ja võtame sinuga ühendust.

Kuni 30.04 kehtib soodushind 349€+km!

Alates 1.05 osalustasu 449€ +km

(Kahe ja enama koha broneerijale rakendub soodustus -15%)

Registreerun!

Kasuta võimalust!

Karjääristuudio tiim on aastate jooksul nõustanud kliente erinevatest tegevusvaldkondadest ja salvestanud üle 200 tööandja brändingu video nii era- kui avaliku sektori osapooltega, sealhulgas: SEB, Eesti Töötukassa, Tele2, LHV, Eesti Raudtee, PPA, Seesam Kindlustus, Siseministeerium, Rail Baltic Estonia jpt. Oleme olnud osalised kõigis protsessi etappides, salvestanud nii suurte kui väikeste tiimidega, nii siseruumides kui välitingimustes üle Eesti. Jagame hea meelega oma aastate jooksul kogutud teadmisi ka sinuga!


info@karjaaristuudio.ee

© karjaaristuudio.ee 2024