Me usume, et ühtsustunne on ühteaegu motiveeriv – ei töötata ainult iseenda, vaid oma meeskonna heaks – ja kasvatav – meeskonnas töötades õpitakse tolereerima erinevusi isiklikes vaadetes ja tööstiilis ning rakendama seda oskust ka kliendisuhtluses.

Tegevusvaldkond

Inimkeskne organisatsioon. Inimkesksed süsteemid.

Trinidad Wiseman on teenusedisaini ja digimuutuse ettevõte. Loome nii suuri ja keerulisi kui väikeseid ja innovaatilisi süsteeme. Süsteemi all peame silmas mitte ainult infosüsteeme, vaid suuremat tervikut, mille üks osa on infotehnoloogia. Tarkvaraarenduses on ettevõtte tugevuseks põhiliselt Node.js-i, Drupali ja erinevate rätseplahenduste loomine – veebirakendused, infosüsteemid, siseveebid ja ka e-äri lahendused.

Näiteks oleme loonud süsteeme finants ja kindlustussektorile – TransferWise, Eesti Pank jt, samuti Euroopa Liidu institutsioonidele.

TWN tööandjana & sinu arengutee

Töökoht tarkadele ja iseseisvatele inimestele.

TWN on koht, kus teha tööd ning areneda parimal võimalikul moel. See tähendab head õhkkonda, tegijaid töökaaslasi, palju vabadust ning vähe rangeid reegleid.

Mõistame et kolleegid, nagu ka kliendid ja süsteemide kasutajad, on indiviidid oma erinevate iseloomujoonte ja vajadustega, mis ajas muutuvad. See eeldab meilt kui organisatsioonilt inimlikku paindlikkust.

Vaatleme ettevõtet kui võimalikult hea tulemuse nimel töötavat võistkonda. Oma tiimi liikmetelt ootame vastutustunnet, initsiatiivi ning tahtmist jõuda oma ala tipptegijate hulka. Õppimine on au sees, seda väärtustatakse ja toetatakse.

TWNis usume, et arendajat ei tee spetsialistiks ainult näiteks Reacti ega disainerit Figma oskus. Hea spetsialist on midagi palju rohkemat!

Arengutee ei tähenda kindlasti seda, et TWNi ootus on, et kõigist peavad saama juhtivspetsialistid, kes teisi juhendavad.

See suund on pigem võimalus neile, kes tunnevad, et vanemspetsialistina tegutsemine ei ole enam piisav. Kes tahaksid suuremat vastutust ning oma teadmisi ja oskusi laiemalt jagada. Kes sooviksid kaasa rääkida ka TWNi metoodikate arendamisel ja protsesside parendamisel. Kui tunnedki ühel hetkel, et sinust võiks saada väga hea juhtivspetsialist, saad sammhaaval hakata vastavaid ülesandeid ja vastutust võtma.

Tööandja kaart

110+ töötajat

Tallinn

IT

arendaja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> arendaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Ei leidnud sobivat tööpakkumist?

Kasvame kiiresti ja uusi töökohti tuleb pidevalt juurde.

Kui sinu sooviks on muuta veebimaailm inimkesksemaks ja sind huvitab kasutajakogemuse (UX) disain, äri- ja/või süsteemianalüüs, tarkvaraarendus, siis saada meile oma CV: careers@twn.ee.