Meie usume, et ükski korralik asi ei vääri kurba lõppu prügimäel. Selleks saad meile annetada asjad, mida Sa ise enam ei vaja, ning osta neid, mida on vaja. Nii saame avada uusi keskuseid üle Eesti, et uuskasutus saaks heaks harjumuseks kõigile.

Tegevusvaldkond

Uuskasutuskeskus tegeleb uuskasutuse edendamisega eelkõige kahel viisil: suuname puhtad ja kasutuskõlblikud asjad uuesti ringlusesse ning otsime võimalusi, kuidas vanale asja uus elu anda. Usume, et ükski korralik ese ei peaks sattuma prügimäele.

MTÜ Uuskasutuskeskus on 2004. aastal Heateo Sihtasutuse, Eestimaa Looduse Fondi, SA Caritas ja kahe eraisiku, Rasmus Raski ja Priit Mikelsaare ellu kutsutud isemajandav sotsiaalne ettevõte, mille eesmärk on saata kasutatud asjad ringlusesse ning muuta uuskasutamine lihtsasti kättesaadavaks ja igapäevaseks kõikidele Eesti inimestele. Tahame jõuda olukorrani, kus kõik Eesti inimesed peavad heas korras asjade uuskasutamist oma igapäevaasjade ostmisel ja kasutamisel loomulikuks. Selleks peab uuskasutus olema hästi kättesaadav ja teise ringi tooted peavad suutma konkureerida uute kollektsioonide masstoodanguga.

Meie tegevusmudel on üles ehitatud Eesti inimestelt annetuste kogumisele ning heas korras asjade uuele ringile suunamisele kauplustes.

Liitu meiega!

Kui soovid anda oma panuse uuskasutuse edendamisse Eestis, oled oodatud liituma Uuskasutuskeskuse tiimiga! Meie meeskonnas on tänaseks üle 120 inimese, kellest üle 100 on töötajad ja ülejäänud vabatahtlikud. Koos leiame kindlasti viisi, kuidas saaksid panustada!

Tööandja kaart

120+ töötajat

üle-Eesti

kaubandus

uuskasutusspetsialist

sobib esimeseks töökohaks

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)
Uuskasutuskeskus säilitab Sinu kandideerimistaotlusega edastatud andmeid ühe aasta.

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> uuskasutusspetsialist

Praktika ja vabatahtlik töö

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Oled huvitatud vabatahtlikust tööst? Lisa kiirvormi infosse kindlasti ka linn/kauplus, kus tööd teha sooviksid.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> uuskasutusspetsialist

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kandideerimiseks saada oma CV koos lühikese põhjendusega, miks just Sina sobid meie tiimi aadressile: kandideeril@uuskasutus.ee