fbpx

Võta sõna, osale,
ole nähtav.

Kuidas saame koostööd teha?

Loome mitmekülgset videosisu ja toome oma tööportaalides kokku ülevaatlikud karjäärilehed, tööpakkumised ning tööandjate videotutvustused.

Meie põhifookus on tööandja kommunikatsioonil, karjääril, värbamisel ning noori ja haridust puudutavatel teemadel. Salvestada on võimalik Karjääristuudios kohapeal või soovitud võttepaigas. Võimalik on kaasata saatejuhte.

TÖÖANDJALE //

Terviklik tööandja videokomplekt hõlmab endas just värbamistegevusi ja tööandja brändingut toetavat, mitmekülgset videomaterjali. Miks jupitada, kui saab korraga tehtud!

// 9900€+km

Sotsiaalmeedias kasutamiseks optimeeritud klipp valmib kiirelt, haarab tähelepanu ja toetab efektiivselt nii laiemat värbamiskampaaniat kui ka konkreetset tööpakkumist.

// 790€+km

Tööruume tutvustav stiilne videoklipp juhatab sinu juurde just teie töökeskkonda sobivad töömesilased! Suur aga hubane? Väike ja kaasaegne? Video räägib enam kui tuhat pilti!

// 790€+km

Esitleme töökeskkonda viisil, mis annab edasi tööandja olemuse võtmepunktid ja suundumuse (kaasaegsus, konservatiivsus, orienteeritus loovusele, professionaalsusele).

Ettevõttes juba töötavad talendid on parimad kõneisikud ja argument teistele talentidele meeskonnaga liitumiseks.

// 1190€+km

Tiimisõnumis esinevad tavaliselt 3-4 tiimiliiget ja juht, esitatakse üleskutse tiimiga liitumiseks, tuuakse välja töökultuuri märksõnad ning soovitused ja juhised kandideerimiseks.

Millist missiooni kannab endas sinu CEO või tiimijuht? Milliseid eesmärke olete ühiselt elluviimas? Kes on oodatud teiega sel teekonnal liituma? Selgelt sõnastatud vastused neile küsimustele eristavad terad ning tegijad sõkaldest!

// 790€+km

Silmapaistev edulugu või väärt kogemus on teistele ehedaim inspiratsiooni allikas!

// 790€+km

Kust saab kohvi? Kes on ülemused? Mitu koera võib tööle kaasa võtta? Jäta kordamine vanade plaatide, tarkuse ema ja videojuhise hooleks – nad on selles meistrid!

Videojuhisega annad uuele töötajale võimaluse iseseisvalt ja talle sobivas tempos infot omandada.

Jäävad ära levinud murekohad:
– ei julgeta üle küsida
– märkmeid tehes jäi miskit kuulmata
– märkmetesse satub vigu
– tajutav ajasurve vähendab keskendumisvõimet

Videojuhis säästab aega ning pakub rahuliku ja pingevaba onboardingu. Moodulite põhine ülesehitus võimaldab juhist lihtsasti täiendada.

Need klipid toetavad värbamisprotsessi ja kandidaadikogemuse kujundamist. Lisaks saad neid rakendada kodulehel ja sotsiaalmeedias! Näidismaksumus vastab ühe klipi valmimiseks kuluvale ajale ühes asupaigas.

LISAKS ///

Tiimiüritus tulekul? Jäädvustame sündmuse läbi emotsiooniderohke ja kaasahaarava video!

// al 690€+km

> äge mälestus osalejatele
> hea rakendada tööandja brändigus
> vinge materjal sotsiaalmeediasse

Veebiseminar on hea viis anda info edasi otseülekandena, jättes samas materjali kättesaadavaks ka järelvaatamiseks.

// al 690€+km

> Konsultatsioon
> Stuudio kasutamise võimalus
> Infograafika loomine
> Järeltöötlus
> Saatejuhi kaasamine, paneelvestluse modereerimine

Taskuhääling ehk podcast – võimalda huvilistel kuulata sinu saateid just siis kui nad seda soovivad! Karjääristuudio salvestab kõik taskuhäälingud ka videoformaadis.

// saada meile päring >

Puudub varasem videokogemus?
Toetame igat esinejat ja esitlust igal sammul.

Sooviksid abi tervikliku kontseptsiooni loomisel?
Anna meile märku ning arutame üheskoos läbi!

> Konsultatsioon
> Stuudio kasutamise võimalus
> Infograafika loomine
> Järeltöötlus
> Saatejuhi kaasamine, paneelvestluse modereerimine

Unusta õppeklass ja lõputud kordused! Videojuhisega saad ühte ja sama juhendit, tutvustust või kursust jagada kas või kõigiga ja nii mitu korda kui tarvis.

// saada meile päring >

> Konsultatsioon
> Stuudio kasutamise võimalus
> Infograafika loomine
> Järeltöötlus

On kõige vingem ülekanne! Pressikonverentsist kuni väikese siseringi pöördumiseni: otseülekanne on efektiivne ja ei raiska aega. Natuke närvikõdi, ei ühtegi kordusvõtet, kõik andmas endast maksimumi. Julge hundi rind on rasvane – kas oled valmis? Meie oleme!

// saada meile päring >

> Konsultatsioon
> Stuudio kasutamise võimalus
> Infograafika loomine
> Saatejuhi kaasamine, paneelvestluse modereerimine

Kas teadsid? Soovi korral saad kaasa lahedat pildimaterjali sotsiaalmeediasse [behind-the-scenes]. Win-win-fun!

Koostööhuvi või täpsustav küsimus? Anna meile märku!

0 +
videotutvustused
0 +
podcastid
0 +
veebinarid
0 +
muud otseülekanded

Lihtne või keeruline?

Lihtne. Lähteülesande saamisel mõtleme kiirelt kaasa ning oleme vajadusel abiks kontseptsioonide loomisel. Planeerime, koordineerime, filmime, monteerime ja edastame valmismaterjali soovitud ajal, kujul ja viisil.

Puudub varasem videokogemus? Oled videoteenuste jaoks liiga suur/väike? Videot ei tasu karta! Protsess ega hinnad ei hammusta. Toetame kliente, esinejaid ja esitlusi igal sammul.

Karjäärimudijad on inimesed, kes kujundavad oma teekonda sooviga teha seda, mida armastavad. Nad katsetavad, õnnestuvad, komistavad ja kukuvad, ning tõusevad taas. Nähes väljakutses avanevat võimalust, saab tööpäevast põnev teekond!

Talendikogemuse labor on Fontese ja Karjääristuudio koostöös valmiv video-podcastide sari, mis on suunatud teadlikule juhile ja kõigile, kes puutuvad oma töös kokku inimeste ja värbamisega.

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni, LHV panga ja Karjääristuudio koostöös valmiv video-podcastide sari toob sinuni oma valdkonnas või erialal tippu jõudnud naiste lood. 1:1 vestlusformaat võtab vaataja endaga karjääriredeli kõrgustesse kaasa!

KS_logo_element_white_cutout

Lisaks saad nähtavust meie
sihtrühmapõhistes tööportaalides:

✓ Aktiveerime sinu karjäärilehe
✓ Lisa piiramatult töökuulutusi
✓ Lisa piiramatult praktikapakkumisi
✓ Leia tublisid esimese töökoha otsijaid

Toome kokku tööandjate videotutvustused, ülevaatlikud karjäärilehed ja tööpakkumised. Teadlikumad kandidaadid > lihtsam värbamine > rohkem edukaid töösuhteid!

Aitame tööandjatel kõnetada talente ja värvata tulemuslikult sõltumata meeskonna suurusest, arenguetapist või käibenumbrist. Läbimõeldud ja tervikliku koostöövormiga hoiame oma kliendid muutuvas töömaailmas kindlalt pildis ja konkurentsis – teeme tublid tööandjad nähtavaks!

Aitame üheskoos noori tööturule sisenemisel ja oma karjääri planeerimisel. Teadlikud valikud on edu aluseks!

Tutvustame erinevaid ameteid, tööandjaid ja ka terveid sektoreid. Lisaks kaardistame aktiivselt praktikavõimalusi ja esimeseks töökohaks sobivaid ametikohti, et neil oleks lihtsam eristada ja ära tunda sobivaid lävepakke tööturule sisenemiseks.

Võttes tehnilised etapid enda hoolde, aitame tööturu osapooltel teha olulised töömaailma teemad paremini nähtavaks.

Esimese sammuna aitame kõrvaldada olulise raskuspunkti, mis saab paljudele takistuseks videosisu loomisel – huvi on olemas, kuid vajaka jääb tehnilistest oskustest ja võimalustest.

– stuudiosalvestused või filmimine kohapeal
– veebinarid
– taskuhäälingud
– välireportaažid

Käivita oma organisatsiooni päris oma videokanal kiirelt ja vaevata!

Alustades tööpakkumiste ja värbamiskampaaniatega ning lõpetades tööandja ülevaadete ja videotutvustustega, parandame info kättesaadavust ning kvaliteeti.

Kersti Puman
tegevjuht

Riin Päll
kliendisuhted

Betti Säre
stuudio

Henri Mooses
arendus

Piia Poolak
arendus

Anna oma soovist märku!
info@karjaaristuudio.ee

+372 5787 0055

© karjaaristuudio.ee 2022