fbpx

Võta sõna. Osale. Ole nähtav.

Kuidas saame koostööd teha?

VIDEO TÖÖANDJALE //

Ettevõttes juba töötavad talendid on parimad kõneisikud ja argument teistele talentidele meeskonnaga liitumiseks.

// 690€+km

Tiimisõnumis esinevad tavaliselt 3-4 tiimiliiget ja juht, esitatakse üleskutse tiimiga liitumiseks, tuuakse välja töökultuuri märksõnad ning soovitused ja juhised kandideerimiseks.

Tööruume tutvustav stiilne videoklipp juhatab sinu juurde just teie töökeskkonda sobivad töömesilased! Suur aga hubane? Väike ja kaasaegne? Video räägib enam kui tuhat pilti!

// 690€+km

Esitleme töökeskkonda viisil, mis annab edasi tööandja olemuse võtmepunktid ja suundumuse (kaasaegsus, konservatiivsus, orienteeritus loovusele, professionaalsusele).

Kust saab kohvi? Kes on ülemused? Mitu koera võib tööle kaasa võtta? Jäta kordamine vanade plaatide, tarkuse ema ja videojuhise hooleks – nad on selles meistrid!

Videojuhisega annad uuele töötajale võimaluse iseseisvalt ja talle sobivas tempos infot omandada.

Jäävad ära levinud murekohad:
– ei julgeta üle küsida
– märkmeid tehes jäi miskit kuulmata
– märkmetesse satub vigu
– tajutav ajasurve vähendab keskendumisvõimet

Videojuhis säästab aega ning pakub rahuliku ja pingevaba onboardingu. Moodulite põhine ülesehitus võimaldab juhist lihtsasti täiendada.

// Küsi pakkumist info@karjaaristuudio.ee

Tööandja brändi parimad palad uues, säravas video-kuues! Pikk tekst ja kodukal ekslemine on uuele generatsioonile kindel skip. Kõneta neid õigel viisil – say hello to Reels, TikTok, Youtube ja Instagram!

Karjäärilehe ja tööandja brändingu põhjal valmiv video-kokkuvõte on tegijate värbamise toolboxi must have!

// 690€+km

Millist missiooni kannab endas sinu CEO või tiimijuht? Milliseid eesmärke olete ühiselt elluviimas? Kes on oodatud teiega sel teekonnal liituma? Selgelt sõnastatud vastused neile küsimustele eristavad terad ning tegijad sõkaldest!

// 690€+km

Silmapaistev edulugu või väärt kogemus on teistele ehedaim inspiratsiooni allikas!

// 690€+km

Sotsiaalmeedias kasutamiseks optimeeritud klipp valmib kiirelt, haarab tähelepanu ja toetab efektiivselt nii laiemat värbamiskampaaniat kui ka konkreetset tööpakkumist.

// 690€+km

Terviklik tööandja videokomplekt hõlmab endas just värbamistegevusi ja tööandja brändingut toetavat, mitmekülgset videomaterjali. Miks jupitada, kui saab korraga tehtud!

// Küsi pakkumist info@karjaaristuudio.ee

Need klipid toetavad värbamisprotsessi ja kandidaadikogemuse kujundamist. Lisaks saad neid rakendada kodulehel ja sotsiaalmeedias! Näidismaksumus vastab ühe klipi valmimiseks kuluvale ajale ühes asupaigas.

LISAKS ///

Taskuhääling ehk podcast – võimalda huvilistel kuulata sinu saateid just siis kui nad seda soovivad! Karjääristuudio salvestab kõik taskuhäälingud ka videoformaadis.

// saada meile päring >

Puudub varasem videokogemus?
Toetame igat esinejat ja esitlust igal sammul.

Sooviksid abi tervikliku kontseptsiooni loomisel?
Anna meile märku ning arutame üheskoos läbi!

> Konsultatsioon
> Stuudio kasutamise võimalus
> Infograafika loomine
> Järeltöötlus
> Saatejuhi kaasamine, paneelvestluse modereerimine

Unusta õppeklass ja lõputud kordused! Videojuhisega saad ühte ja sama juhendit, tutvustust või kursust jagada kas või kõigiga ja nii mitu korda kui tarvis.

// saada meile päring >

> Konsultatsioon
> Stuudio kasutamise võimalus
> Infograafika loomine
> Järeltöötlus

Tiimiüritus tulekul? Jäädvustame sündmuse läbi emotsiooniderohke ja kaasahaarava video!

// al 690€+km

> äge mälestus osalejatele
> hea rakendada tööandja brändigus
> vinge materjal sotsiaalmeediasse

Veebiseminar on hea viis anda info edasi otseülekandena, jättes samas materjali kättesaadavaks ka järelvaatamiseks.

// al 690€+km

> Konsultatsioon
> Stuudio kasutamise võimalus
> Infograafika loomine
> Järeltöötlus
> Saatejuhi kaasamine, paneelvestluse modereerimine

On kõige vingem ülekanne! Pressikonverentsist kuni väikese siseringi pöördumiseni: otseülekanne on efektiivne ja ei raiska aega. Natuke närvikõdi, ei ühtegi kordusvõtet, kõik andmas endast maksimumi. Julge hundi rind on rasvane – kas oled valmis? Meie oleme!

// saada meile päring >

> Konsultatsioon
> Stuudio kasutamise võimalus
> Infograafika loomine
> Saatejuhi kaasamine, paneelvestluse modereerimine

Kas teadsid? Soovi korral saad kaasa lahedat pildimaterjali sotsiaalmeediasse [behind-the-scenes]. Win-win-fun!

Koostööhuvi või täpsustav küsimus?

Lihtne või keeruline?

Lihtne. Lähteülesande saamisel mõtleme kiirelt kaasa ning oleme vajadusel abiks kontseptsioonide loomisel. Planeerime, koordineerime, filmime, monteerime ja edastame valmismaterjali soovitud ajal, kujul ja viisil.

0 +
videotutvustused
0 +
podcastid
0 +
veebinarid
0 +
muud otseülekanded

Puudub varasem video-kogemus? Oled videoteenuste jaoks liiga suur/väike? Videot ei tasu karta! Protsess ega hinnad ei hammusta. Toetame kliente, esinejaid ja esitlusi igal sammul.

Meie kliendid

Karjäärimudijad on inimesed, kes kujundavad oma teekonda sooviga teha seda, mida armastavad. Nad katsetavad, õnnestuvad, komistavad ja kukuvad, ning tõusevad taas. Nähes väljakutses avanevat võimalust, saab tööpäevast põnev teekond!

Talendikogemuse labor on Fontese ja Karjääristuudio koostöös valmiv video-podcastide sari, mis on suunatud teadlikule juhile ja kõigile, kes puutuvad oma töös kokku inimeste ja värbamisega.

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni, LHV panga ja Karjääristuudio koostöös valmiv video-podcastide sari toob sinuni oma valdkonnas või erialal tippu jõudnud naiste lood. 1:1 vestlusformaat võtab vaataja endaga karjääriredeli kõrgustesse kaasa!