HOOLIME, ARENDAME, TEEME KOOSTÖÖD!
„Tule meie meeskonda ja anna oma panus parema, toetavama ja turvalisema tervishoiu kujundamisel.“

Millega tegeleme?

SA Viljandi Haigla on Eesti suurim üldhaigla. Meie eripära võrreldes teiste Eesti maakonnahaiglatega on suuremahulise vaimse tervise toetuse osutamine. Oleme liikumas kindlal uuenduste kursil. Rajame koostöös perearstidega Viljandi kesklinna integreeritud haigla-tervisekeskust, mis avab uksed 2023. aastal. Arendame Eestis unikaalseid teenuseid – nt sundravi ja sõltuvushaigete statsionaarne ravi ja rehabilitatsioon. Käivitunud on inimesekeskse tervishoiu ja sotsiaaltöö koostööprojekt PAIK, mille eesmärk on patsiendile järjepideva ravi ning sotsiaalse toetuse tagamine. Oleme asutanud oma koolituskeskuse, et veel rohkem panustada oma töötajate arengusse ja pakkuda koolitusi tervishoiutöötajatele üle Eesti.

Milline tööandja oleme?

Viljandi haiglas töötab rohkem kui 900 inimest ja meil on ligi 200 erinevat ametit. Oleme Viljandimaa suurim tööandja ja lisaks on meil üksused ka Ida-Virumaal ja Tallinnas. Meie töö on mitmekülgne ja tähendusrikas, iga päev on meil võimalus kellegi elu paremaks muuta.

Meie põhiväärtused on hoolimine, areng ja koostöö. Meile on oluline tagada positiivne töötajakogemus, edendada koostööd ja toetada meeskondi. Meie jaoks on oluline, et iga töötaja tunnetaks oma olulist rolli teel parema, toetavama ja turvalisema tervishoiu poole.

Julgustame oma töötajaid õppima ja erialaselt arenema nii täiendkoolitustel, kui ka tasemeõppes. Et suures kollektiivis end ühtsena tunda, korraldame sageli põnevaid ühisüritusi ja infopäevi.

Tööandja kaart

900+ töötajat

Peamised ametikohad Viljandis, Ida-Virumaal ja Tallinnas

tervishoid ja sotsiaaltöö

arst, õde, hooldustöötaja, tegevusjuhendaja

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

pakume ka osalise tööajaga tööd

Previous slide
Next slide

Tööpakkumised

Hoolduspersonal (erinevad osakonnad)

Ootame oma meeskonda hooldajaid!  Meie juures ootab Sind positiivne ja kodune tööõhkkond, tähenduslik ja mitmekülgne töö. põnev, kiiresti arenev ja uuenev keskkond, sõbralikud kogenud ja pädevad töötajad ning toetavad juhid.

Arst (erinevad eriarstid)

Meie juures ootab Sind positiivne ja kodune tööõhkkond, mitmekülgsed tööalased väljakutsed, põnev, kiiresti arenev ja uuenev keskkond, sõbralikud kogenud ja pädevad töötajad ning toetavad juhid. Meil on ööpäevaringne röntgenuuringute (sh.

Tegevusjuhendajad (erinevad osakonnad)

Meie juures ootab Sind positiivne ja kodune tööõhkkond, tähenduslik ja mitmekülgne töö. Meil on põnev, kiiresti arenev ja uuenev töökeskkond, sõbralikud ja kogenud kolleegid ning toetavad juhid. Tegevusjuhendajana on olenevalt

Tippspetsialistid

Meie juures ootab Sind positiivne ja kodune tööõhkkond, mitmekülgsed tööalased väljakutsed. Meil on põnev, kiiresti arenev ja uuenev keskkond, sõbralikud ja kogenud kolleegid ning toetavad juhid. Oleme paindlikud töökorralduse ja

Tugipersonal

Meie juures ootab Sind positiivne ja kodune tööõhkkond, mitmekülgsed tööalased väljakutsed ja arenguvõimalused. Meil on põnev, kiiresti arenev ja uuenev töökeskkond, pühendunud kolleegid ja toetavad juhid. Meil on oma koolituskeskus,

Õde (erinevad osakonnad)

Meie juures ootab Sind positiivne ja kodune tööõhkkond, mitmekülgsed tööalased väljakutsed ja arenguvõimalused. Meil on põnev, kiiresti arenev ja uuenev töökeskkond, pühendunud kolleegid ja toetavad juhid. Pakume Sulle püsivat ja

Tule meile praktikale!

• Pakume sulle mitmekülgset, arendavat, käed külge praktikat.
• Ühtehoidvat meeskonda ja toetavaid juhte.
• Paindlikku töökorraldust.
• Individuaalset lähenemist ja professionaalset juhendamist.
• Võimalust käia Tartust Viljandisse praktikal tasuta Viljandi haigla bussiga.
• Soodsat elamispinda ühiselamus või külaliskorteris.
• Võimalust osaleda sisekoolitustel.
• Karjäärivõimalusi Viljandi haiglas.

Huvi korral võta ühendust: signe.susi@vmh.ee!

> arst, bioanalüütik, hooldustöötaja, füsioterapeut radioloogiatehnik, tegevusjuhendaja, õde, ämmaemand

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> hooldaja, puhastusteenindaja, abiõde

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> arst, õde, hooldustöötaja, tegevusjuhendaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile tervishoiu valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad olla edukalt rakendatavad ka haiglatöös. Mitmetel meie poolt pakutavatel ametikohtadel toimub väljaõpe töökohal. Toetame ka täienduskoolitustel osalemist.

Anna oma huvist meile märku, kasutades lehel olevat kandideerimise vormi. Põnev ja eneseteostust pakkuv ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kui Sinu silmad paneb särama tähendusrikas töö, kus on iga päev võimalus inimesi aidata, siis võta meiega kindlasti ühendust.

Ootame oma meeskonda hoolivaid ja koostööle orienteeritud kolleege, kes soovivad panustada parema, toetavama ja turvalisema tervishoiu kujundamisse.

Kui Sa ei leidnud hetkel enda jaoks sobivat tööpakkumist, anna oma huvist märku SIIN ja me võtame ühendust, kui meil on pakkuda Sulle sobivat tööd.

Küsimuste korral võta ühendust meie personalispetsialistidega, kirjutades e-postile konkurss@vmh.ee või helistades telefonil 435 2029.