Koos viime ellu säravaid ideid!

Tegevusvaldkond

Energia ja õli tootmine jätkusuutlikul ning keskkonnasäästlikul moel on saavutatav koos õigete inimeste, piisava uudishimu ja kirega. Edendame väärtuste põhist tegutsemist ja organisatsioonikultuuri. Juhindume kõigis oma tegevustes, äri tegemisel ja koostöötamisel kontserni ühistest väärtustest.

Meid on 1600, me räägime mitmes keeles ning oleme erinevatest rahvustest, kuid meid seob innukus ning armastus oma töö vastu. Oleme Eesti ettevõte, kus otsused sünnivad kiiresti ja tulemused on nähtavad.

VKG tööandjana

Viru Keemia Grupp on palju enamat kui ainult põlevkivi kaevandamine ning õli ja energia tootmine. Otsime julgeid, leidlikke ja loovaid inimesi, kes ei karda väljakutseid ja on valmis maailma muutma.

Viru Keemia Grupis töötades saad osa unikaalsest suurtootmisest, kus on võimalik arendada uusi oskusi ja jagada oma teadmisi erinevates valdkondades ning erinevate tütarettevõtete vahel.

Oma töötajate arendamisel ja uute inimeste tööle värbamisel peame oluliseks häid teadmisi, ettevõtlikku meelt ja kõrget töökultuuri – kõik see aitab saavutada suurepäraseid tulemusi.

Tööandja kaart

1600+ töötajat

Kohtla-Järve

tööstus

spetsialist

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Õpi ja tööta!

Õpingud, mis toetavad praktikat ning praktika, mis selgitab teooriat!? Jah, just seda me pakume. Äratas huvi? Kliki nupule!

Praktikavõimalused

Ootame praktikale kutse- ja kõrgkoolide õppureid erinevatelt erialadelt: mehaanika, automaatika, energeetika, geotehnoloogia, keskkonnatehnoloogia, kütuste tehnoloogia, keemiatehnoloogia, äri- ja infotehnoloogia, majandusteadus, laboritöö, elektrikud, keevitajad.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kui tööpakkumiste seas ei ole praegu Sinule sobivat pakkumist, aga oled huvitatud Viru Keemia Grupis töötamisest, palun saada oma CV e-posti aadressile personal@vkg.ee või täida vorm ja sobiva ametikoha tekkimisel võtame sinuga ise ühendust.