fbpx

"Meie meeskonda on oodatud oma ala entusiastid elektri- ja telekommunikatsioonitööde teostamiseks ning juhtimiseks erinevatele ametikohtadele."

Millega tegeleme?

Connecto on infrastruktuuriühenduste ehitus-, remondi- ja hooldusfirma. Loome ja tagame elutähtsate ühenduste toimimise võrguoperaatoritele. Töötame Connectos selle nimel, et parandada elu- ja ärivõimalusi.

Milline tööandja oleme?

Meie meeskonnas töötab üle 270 inimese ja oleme esindatud lisaks Tallinnale ka Raplas, Haapsalus, Pärnus, Paides, Viljandis, Rakveres, Kiviõlis, Narvas ning Hiiumaal ja Saaremaal.

Meile on oluline meie klientide ja töötajate rahulolu, seega pöörame suurt tähelepanu teenuse kvaliteedile, töö- ja keskkonnaohutusele.

Tööandja kaart

270+ töötajat

Ametikohad lisaks Tallinnale ka Raplas, Haapsalus, Pärnus, Paides, Viljandis, Rakveres, Kiviõlis, Narvas ning Hiiumaal ja Saaremaal

ehitus, remont

oskustööline, töödejuht, projektijuht

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Praktika Connectos võimaldab Sul omandada:
• kogemusi õpitaval erialal kogenud juhendaja kõrval
• saada tasu osaluspraktika eest vastavalt panusele
• vastastikusel sobivusel tööle edasi jääda

energeetika, gaasivõrgud, telekommunikatsioon, geodeesia, projekteerimine

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

oskustööline, töödejuht, projektijuht

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Meie meeskonda on oodatud oma ala entusiastid elektri- ja telekommunikatsioonitööde teostamiseks ning juhtimiseks erinevatele ametikohtadele.

Soovitused kandideerijale

Anna meile endast märku personal@connecto.ee või täida ankeet.

Võtame Sinuga ühendust!