fbpx

Logi sisse

Sul pole veel kontot? Liitumine võtab vaid hetke!

Salasõna kadunud?

Tööotsija

 • Näita kõiki
 • [Esimene töökoht]
 • [Praktikakoht]
 • Administreerimine / assisteerimine
 • Avalik sektor
 • Energeetika / loodusvarad
 • Finants / kindlustus
 • Haridus / teadus
 • Inseneeria / mehaanika
 • IT
 • Juhtimine
 • Kaubandus / klienditeenindus
 • Kinnisvara / ehitus
 • Kullerteenused / post
 • Kultuur / loomemajandus / vaba aeg
 • Meedia / kirjastamine / tõlkimine
 • Merendus / laevandus
 • Müük
 • Õigusala
 • Personalijuhtimine / koolitus / konsultatsioon
 • Puhastus / hooldus / remont
 • Telekommunikatsioon / elektroonika
 • Tervishoid / sotsiaaltöö
 • Toitlustus
 • Tootmine / tööstus
 • Transport / laondus / logistika
 • Turism / majutus
 • Turundus / reklaam / PR

ABB

ABBs töötades on sul võimalus saavutada midagi olulist, kuna üheskoos saame luua parema maailma. Meiega liitumiseks on vaja intelligentsust, ausameelsust ja soovi midagi muuta.

Acty

Let’s grow together in an honest people centric bossless culture!

AgileWorks

Meie meeskond koosneb erineva tausta ja kogemusega tarkvaraarendajatest ning valdkonnaspetsialistidest, keda kõiki ühendab kirg oma töö vastu.

AHHAA

AHHAA missiooniks on teadmistepõhise mõtteviisi kujundamine ahhaa-kogemuse kaudu. Ahhaa-kogemuse all mõeldakse ise katsetamist, avastamist ning „käed-külge“ meetodi rakendamist. AHHAA kolmeks põhiväärtuseks on teadmistepõhisus, professionaalsus ning sõbralikkus. Väärtustatame haridust, oleme usaldusväärne, kvaliteetne partner ning avatud uutele ideedele.

Apotheka

Meie missioon tervisenõustajatena on aidata oma klientidel olla tervemad ja seeläbi õnnelikumad. Terve Pere Apteegis töötab selle nimel iga päev üle 400 pühendunud apteekri, kelle panus on meid tõstnud apteegituru- ja arvamusliidriks.

Apranga

Kas soovid olla kursis moeuudistega? Ihkad juba täna teada, mis tuleb moodi homme? Tahad end teostada, proovile panna ja moekaubanduses karjääri teha? Siis on töö meie kaupluses suurepärane võimalus uueks huvitavaks kogemuseks.

Baltic Restaurants

Me väärtustame inimesi, kvaliteeti, arengut ja meeskonnatööd. Ühine meiega!

Barbora

Tule kasva üheskoos noorusliku, ambitsioonika ja teotahtelise Barbora tiimiga!

Biomarket

Kui sa pole kriipsunägu siis naerata veel laiemini, sest sina oled just see, keda me otsime!

CH Konsultatsioonid

Kas tahaksid töötada kaasaegses ja sõbralikus raamatupidamis- ja konsultatsioonibüroos?

Connecto

Meie meeskonda on oodatud oma ala entusiastid elektri- ja telekommunikatsioonitööde teostamiseks ning juhtimiseks erinevatele ametikohtadele.

DPD Eesti

DPD-s saab igaüks kangelaseks! Me hindame iga oma töötaja panust. Teame, et suured saavutused koosnevad mitme väikese lüli koostööst.

DS Smith

Meie eesmärk on tagada, et me tõmbame ligi ning oskame hoida andekaid ja ambitsioonikaid pakendientusiaste, kes soovivad meie klientide elu kergendada.

Eesti Raudtee

Tule ühine sinagi meie sõbraliku meeskonnaga ning tagame koos ohutu ja efektiivse teenuse raudteel!

Eesti Töötukassa

Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas.

Elering

Eleringi suurimaks varaks on enam kui 230 kõrge kvalifikatsiooniga tippspetsialisti. Töösuhte hoidmine pühendunud töötajatega ning atraktiivse tööandja maine kujundamine noorte talentide silmis võimaldavad edukalt toime tulla Eleringi vastutusrikka rolliga.

Ellex Raidla

Ellex Raidlas saad sa töötada suurimate ja kõige rohkem väljakutset pakkuvate tehingute ja kaasustega, spetsialiseeruda erinevates praktikavaldkondades ning olla osa meie regiooni õigusajaloost.

Elron

Ettevõttes seame tähtsale kohale aususe, innovaatilisuse, kliendisõbralikkuse ja koostöö.

Esplan

Koduks paljudele kirega töösse suhtuvatele spetsialistidele.

Itella

Leia väljakutsed, mis Sind inspireerivad!

Karjääristuudio

Soovid rakendada oma parimad küljed ning panustada täie hingega töömaailma paremaks muutmisse? Anna endast märku! Ehk oled just sina järgmine särav täht meie meeskonnas!

Keskkonnaagentuur

Meil töötavad inimesed, keda ei ühenda mitte bürokraatlik ämblikuvõrk, vaid kirg keskkonna ja looduse vastu. Keskkonnaagentuur koondab oma ala parimad spetsialistid meeskonnaks, mis kindlustab Eestile keskkonnateadliku tuleviku. Tule anna sellesse oma panus!

Konesko

Pöörates suurt tähelepanu töötajate kvalifikatsioonile ja nende pidevale arengule väärtustab ettevõte kõiki oma meeskonnaliikmeid, mis paneb neid uskuma oma võimetesse ja ideedesse. Töötajad on AS Konesko edu alusteks.

LHV

Oleme Eesti pank – me otsustame ja arendame finantsmaailma koos. Meid seob ühine eesmärk, usaldus ja tiimitunne. Iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja olla osa LHV eduloost.

Logistika Pluss

Logistika Pluss pakub erinevaid logistikat ja tootmist toetavaid teenuseid tööstusettevõtetele, tootjatele ning maaletoojatele. Oleme vastutustundlik ja keskkonnasõbralik ettevõte ning lugupeetud tööandja.

Meremuuseum

Eesti juhtivas meremuuseumis ootavad sind väärt kogemused, uued tutvused ja väljakutsed ning kaasaegne muuseumikeskkond.

Monese

Next generation banking platforms don’t build themselves. We’re working to expand on our success – in a fast-paced, delivery driven environment.

Nortal

Real people, real impact – our projects have touched the lives of more than half a billion people around the globe, and we’re just getting started. Come join us!

Olympic Casino

Meie jaoks on oluline, et uus töötaja kohaneks hästi. Me toetame tema sisseelamise protsessi läbi mentorlusprogrammi.

Projektiagentuur

Projektiagentuur on Eestis tegutsev projektijuhtimise, nõustamis- ja koolitusteenuseid pakkuv agentuur.

Rahva Raamat

Sinu soov raamatuäris kaasa lüüa loeb ja sellest võib alguse saada üks uus ja võluv peatükk Rahva Raamatus!

Rail Baltic Estonia

Soovid panustada oma teadmiste ja oskustega Rail Balticu projektis?
Tutvu töövõimalustega!

Riigi Kinnisvara

Kui tahad anda enda panuse Eesti riigi jaoks olulistesse kinnisvaraprojektidesse ning töötada ja areneda koos valdkonna parimate ekspertidega, oled oodatud meie meeskonnaga liituma.

Rimi

“Tule meile tööle ja tunne end väärtustatuna.”

Saku Õlletehas

Saku Õlletehases ootab Sind kaasaegne, kiiresti arenev ja innovaatiline ärikeskkond.

Scoro

Our team is constantly growing and we’re always on the lookout for great talent, be it in software development, marketing, sales, or something completely unconventional.

SEB

SEB on töötamiseks kõige õigem koht, kui Te soovite areneda juhi või spetsialistina rohkeid väljakutseid ja karjäärivõimalusi pakkuvas rahvusvahelises organisatsioonis, kes hoolib oma töötajatest ning väärtustab kõrgelt nende panust.

Seesam kindlustus

Seesami põhimõtteks on alati olnud väärtustada oma töötajaid ning püüda hoida ja palgata ainult parimaid.

SMIT

Meiega koos saad töötada oma ala parimatest tegijatest koosnevas meeskonnas ning areneda nii isiksuse kui meeskonnamängijana. Meil on paindlik töökorraldus, arendavad ja meeleolukad ühisüritused ning lahedad vaba aja veetmise võimalused nii kontoris kui ka väljaspool.

Sotsiaalkindlustusamet

Sotsiaalkindlustusameti personali värbamise eesmärgiks on kompetentsete, pühendunud ja organisatsiooni väärtusi kandvate teenistujate leidmine.

Steppily

Hello! Ready to take our first step together?

Stockmann

STOCKMANN on aastal 1862 Soomes asutatud jaekaubanduse alal tegutsev börsiettevõte. Stockmann AS on Eestis tegutsenud aastast 1993 ja Stockmanni kaubamajas töötab ca 300 inimest. Stockmanni eesmärgiks on pakkuda asjatundlikku ja kliendi ootusi ületavat teenindust meeldivas miljöös.

Swedbank

Meil on hea meel, et oled leidnud tee meie juurde. Otsime alati oma meeskonda kirglikke ja pühendunud inimesi.

Tallink

Meie tugevuse taga peituvad erinevad inimesed, kel on ühine siht ja kes tegutsevad ühtse meeskonnana võttes aluseks meie põhiväärtused – pühendumuse, professionaalsuse, koostöö ja rõõmu. Tallink ongi inimesed.

Telia

Soovime sind toetada nii ametialases kui ka isiklikus arengus, suurendades sinu väärtust töökohal ning valmistades sind ette järgmiseks suureks võimaluseks.

TLT

LIITU MEIE MEESKONNAGA! Tallinna Linnatranspordi Aktsiaselts teenindab pealinnas bussi, trammi ja trolliga kokku rohkem kui 140 miljonit reisijat aastas.

Viljandi Haigla

HOOLIME, ARENDAME, TEEME KOOSTÖÖD! Tule meie meeskonda ja anna oma panus parema, toetavama ja turvalisema tervishoiu kujundamisel.