fbpx

"DPD-s saab igaüks kangelaseks! Me hindame iga oma töötaja panust. Teame, et suured saavutused koosnevad mitme väikese lüli koostööst."

Millega tegeleme?

DPD on juhtiv standard- ja ekspress-pakiveoteenuse pakkuja. Kliendisõbralikkus ja kompetents iseloomustavad meie teenust juba ettevõtte asutamisest alates. Meie kliendid hindavad seda ja naudivad meiega koos töötamist, sest pakume usaldusväärset ja kvaliteetset teenust.

DPD professionaalsed töötajad seisavad hea kiire, lihtsa ja usaldusväärse pakiveoteenuse eest.

Meie teenuste ja toodete valik katab kõik pakiveo vajadused. DPD pakub efektiivseid lahendusi kõikidele klientidele. Kiired tarneajad, lihtsad süsteemid, kliendile lähedal olek ja kohaliku turu tundmine on vaid mõned DPD teenuse eelised.

Milline tööandja oleme?

Tule liitu DPD kangelaste tiimiga!

Hoolime oma inimestest ning soodustame nende arenguvõimalusi organisatsioonis. Kas teadsid, et meie tegevjuht alustas ettevõttes tööd müügimehena?

Ühine eesmärk liidab ja toob esile meie parimad omadused. Koos töötades tunneme end kui kangelased, kes teevad teoks ka võimatuna näivad ülesanded.

Tähistame koos Sinuga! Kui Sinu elus juhtub suur isiklik õnn, siis toetame Sind 200€. Kui Sul on sünnipäev, siis sel puhul on Sulle garanteeritud 1 vaba päev sünnipäevakuus. Aasta parimaid premeerime auhinnareisiga!

Oleme aktiivsed – julgustame oma töötajaid järgima kangelastele kohast tervislikku eluviisi, seega toetame 50€ sportimist kuus.

Meeleolukad ühisüritused – pakume oma töötajatele meelelahutust: meil on iga-aastased suvepäevad, uusaastapidu, DPD sünnipäevapidu novembris. Kõik need üritused on meie töötajate poolt äärmiselt oodatud!

Peame meeles väikeseid kangelasi! Peame meeles ka oma töötajate väikeseid superkangelasi. Kõigile I klassi minevatele lastele teeme koolitarvetest koosneva kingituse. Suvisel ajal saavad lapsed kaasa lüüa DPD poolt korraldatavates lastelaagrites, mis toimuvad juunis ja augustis.

Tasuta transport – tagame tasuta transpordi nii päeval kui öösel.

Tööandja kaart

100+ töötajat

üle-Eesti

transport

kuller, terminali operaator, kliendihaldur

praktikavõimalused

rahvusvaheline tööandja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Oled huvitatud praktikast?

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

kuller, terminali operaator, kliendihaldur

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

kuller, terminali operaator, kliendihaldur

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Ei leidnud sobivat tööpakkumist? Jäta meile oma kontaktid ja me võtame Sinuga võimaluse avanemisel ühendust!

Lisaküsimuste korral aitab Sind meie värbaja Maria.

+372 6130002
maria.fjodorova@dpd.ee