fbpx

Logi sisse

Sul pole veel kontot? Liitumine võtab vaid hetke!

Salasõna kadunud?

Tööotsija

Kas ka sina võiksid liituda Eesti Töötukassa tiimiga? | TIIMISÕNUM

Eesti Töötukassa suureks eesmärgiks on mõista ja toetada tööotsijaid. Milline on aga Töötukassa tööandjana ja millised inimesed on oodatud organisatsiooniga liituma? Sõna saavad tiimiliikmed ise!

Töökohal on oluline tiim ja inimeste omavaheline klapp. Jane kinnitab, et just tiim on põhjus, miks talle meeldib Eesti Töötukassas töötada. “Olen ümbritsetud nii nutikate inimestega ja seetõttu ei saaks ma siit ära minna,” selgitas ta.

Tiimitöö olulisust kinnitab ka personali arendusjuht Kerstin, kes tõdes, et tema tiimis on 11 musketäri ja neil kehtib põhimõte “üks kõigi, kõik ühe eest.”.

“Me ei pea tähtsaks, mis on inimese haridustase või oskused, me tõesti usume, et inimene ise teab, milline on tema õige tee,” selgitas Jane, et nad ei taha inimesi õpetada, vaid püüavad neid nutikate küsimustega suunata.

Eesti Töötukassa eesmärk on mõista ja toetada tööotsijaid. Kerstin kinnitas, et tema tiimis on inimesed, kes seda eesmärki täita suudavad. “Eesti Töötukassa aitab paigalseisvad inimesed liikvele!”