fbpx

"Eesti Liinirongid AS (ELRON) on riigile kuuluv ühistranspordiettevõte, mis pakub üle-eestilist reisijateveoteenust raudteel. 2021. aasta seisuga töötab Elronis 316 inimest."

Millega tegeleme?

AS Eesti Liinirongid on riigile kuuluv ettevõte, kes korraldab Elroni kaubamärgi alt Eestis reisirongiliiklust. Meie rongiparki kuuluvad uued Stadler FLIRT elektri- ja diiselrongid.

Milline tööandja oleme?

Ettevõttes seame tähtsale kohale aususe, innovaatilisuse, kliendisõbralikkuse ja koostöö.

Tööandja kaart

300+ töötajat

peakontor Tallinnas, valik ameteid üle Eesti

transport

klienditeenindus, puhastus

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

kohalik tööandja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

klienditeenindaja

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

klienditeenindaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kui soovid meiega liituda ja tunned, et just sina oled see õige, keda otsime, siis saada meile oma CV: personal@elron.ee

Lisainfot saab ka telefonilt: 506 6969