fbpx
Avalda aastaringselt töökuulutusi, aktiveerime ning haldame sinu eest karjäärilehe ja tutvustame sind Karjääristuudio videos!

SIHTRÜHMAPÕHINE VÄRBAMINE

Avalda piiramatult töökuulutusi ja praktikainfot: karjaaristuudio.ee, esimenetookoht.ee, praktikakohad.ee

PAINDLIK ja MUGAV

Piisab kõnest või e-mailist – haldame töökuulutused ja hoiame karjäärilehe kaasaegsena sinu eest. Vabasta end lõputust veebiarendusest!

SOTSIAALMEEDIA SÕBRALIK

Aktiveerime sinu uue, mobiilisõbraliku karjäärilehe või värbamislehe, millega viid mugavalt läbi värbamiskampaaniad sotsiaalmeedias.

OLE KANDIDAATIDELE AVATUD

Karjäärilehel asuva vormi kaudu saad automaatselt vastu võtta kandideerimisavaldusi (*võimalik suunata värbamistarkvarasse).

Tööandja pakett

37,50€ / kuu

(aastane arveldusperiood)

65€ / kuu

(kuupõhine arveldus)

Hindadele lisandub käibemaks 20%.

Play Video

Liitu septembris Eesti tegijamate tööandjatega ja saad värbamisvideo tasuta!*

# Toetab efektiivselt konkreetset tööpakkumist
või laiemat värbamiskampaaniat
 
# Valmib kiirelt, haarab tähelepanu
 
# Sotsiaalmeedias kasutamiseks optimeeritud
 
# Aitab kodulehel esile tõsta tööpakkumisi ja “tule tööle” infomaterjali
 
#  Hea viis värskendada kodulehe üldilmet
 
Täida liitumisvorm ja meie esindaja võtab sinuga ühendust!

Soovid enamat?
Meile meeldib su suhtumine!

Tööandja logo avalehel 650€ +km / aasta

"Üha olulisem on informatsioon ja soovitused ettevõtte töötajate poolt."

Tööandja karjäärileht annab vastuse talendi küsimusele – “Miks peaksin kandideerima just tema tööpakkumisele ja mitte konkurendi omale?”

9 tööotsijat 10st külastavad lisainfo saamiseks tööandja karjäärilehte. Oma kontrolli enda kui tööandja brändingu üle – ära jäta ettevõtte tutvustamist foorumite ja uudisartiklite hoolde!

Vähem aja- ja ressursikulu – käivita meie abiga karjäärileht ilma, et peaks IT meeskonna järel ootama!

Talendid teevad ära eeltöö ja niisama lihtsalt neid kandideerima ei meelita. Karjäärilehel on info selgelt ja ülevaatlikult ühes kohas koos – mitte mööda kodulehte laiali.

Värba efektiivselt! Värbamiskampaaniat toetav värbamisleht töötab kampaania maandumislehena, kõnetab edukalt sobivaid kandidaate ja kogub kokku kandidaatide avaldused.

Kampaania tingimused

Kampaanias saavad osaleda kõik Eestis registreeritud ja tegutsevad juriidilised isikud nende esmakordsel liitumisel karjaaristuudio.ee platvormiga ja valides arve perioodiks aasta. Kampaaniat viib läbi Karjääristuudio OÜ.

Lisatingimused:

1) Video filmimise ja monteerimise teostab Karjääristuudio meeskond.
2) Video filmimine toimub tööandja ruumides Eestis.
3) Filmimise käigus läbi viidavad tegevused planeeritakse ette tööandja esindaja ja Karjääristuudio poolt. Filmimisel teostatavad tegevused peavad mahtuma ühe tunni sisse.
4) Kaadrid filmitakse kõrge kaadrisagedusega, ilma helita.
5) Valmiva video kogupikkus on kuni 60 sekundit.
6) Montaažis video aeglustatakse ja klipile lisatakse Karjääristuudio tunnusmuusika.
7) Tööandja ei saa osaleda monteerimise protsessis. Võimaluse korral tuleme tööandjale vastu lihtsamate muudatuste tegemiseks, eesmärgiga luua mõlemaid pooli rahuldav tulemus.
8) Videomaterjali autoriõigused kuuluvad Karjääristuudio OÜ-le. Karjääristuudio OÜ lubab tööandjal videot vabalt kasutada ja levitada, samuti iseseisvalt muuta ja täiendada tingimusel, et muudetud versioonis ei viidata ilma eelneva kinnituse saamiseta Karjääristuudiole.
9) Videole ei lisata teksti ega graafilisi elemente.
10) Tööandja kohustub filmimisele eelnevalt ja ka filmimise käigus viitama objektidele, asukohtadele, inimestele jmt, mida ei tohi filmida ega valmivas videoklipis näidata (nt spetsiifilised tööprotsessid, infomaterjal, tehnika jmt).
11) Filmimine toimub kolme kuu jooksul alates tööandja liitumisest ja esitatud liitumisarve tasumisest. Kui filmimise asukoht paikneb väljaspool Harjumaad, võib filmimine toimuda ka hiljem kui kolme kuu jooksul.

Lisainfo saamiseks võta ühendust info@karjaaristuudio.ee

Meelespea

1) Planeeri soovitud tegevused ette ja lepi kokku vajalike osapooltega. Pea meeles, et filmimine kestab maksimaalselt tund aega.
2) Kaasa võimalusel töötajaid, et tuua kaamera ette ühiseid hetki, mis peegeldavad kõike toredat, mida ettevõttes igapäevaselt ette võib tulla (ühised söögikorrad, koosolekud, spordihetked jmt).
3) Kui kontorisse on lubatud tuua lemmikloomi, siis filmimise päev on kindlasti õige hetk nad kõik vahvalt üles rivistada!
4) Julgusta kõiki osalema – olgu tegevuseks kontoris tõukerattaga liiklemine, lauamängud või hoopis üksteise rekordite ületrumpamine mängukonsooliga!
5) Kooskõlasta kindlasti kõigi töötajatega, kes filmimisel osalevad. Klippi on võimalik filmida ka sellisel moel, et inimesed ei jää äratuntaval moel kaadrisse.
6) Määra varakult kontaktisik, kes vastutab tööandja poolelt kogu protsessi eest ja on küsimustega kursis.
7) Teavita filmimise toimumisest kogu kollektiivi, et kõik teaksid õigel ajal  kenasti krips ja kraps olla!