fbpx

Logi sisse

Sul pole veel kontot? Liitumine võtab vaid hetke!

Salasõna kadunud?

Tööotsija

Kuidas luua lahe töökeskkond? | SCORO

Üha olulisemaks muutub inimeste jaoks töökeskkond, milles nad iga päev töötama peavad. Olgu määravaks äge seltskond või hoopis kaasaegne kontor – ükski esmaspäev pole enam sinine, kui on loodud lahe ettevõttekultuur. Stuudios käis oma kogemust jagamas Scoro värbaja Stina Pentjärv.

„Meie Scoros oleme uhked oma mõnusalt hubase, aga samas ägeda kesklinna kontori üle – saab töötada nii üksinda, suures ruumis koos teistega, olla massaažitoolis või niisama köögis ning terrassil jutustada.“ Stina ei usu, et toredas töökeskkonnas ununeb töötegemine. Ta toob välja, et Scoros on nii kui nii paindlik tööaeg ehk inimesed saavad valida, kus ja millal nad tööd teevad. „Me usaldame enda inimesi, et nad valivad kõige õigemad kellaajad ja kohad töötamiseks.“

Kuidas luua aga igast töötajast brändisaadik? „Ma arvan, et see võti siinkohal võiks olla inimeste usk tootesse ning kuuluvustunne,“ leiab Stina.

Põneva faktina tuleb välja, et Scoros võivad kõik töötajad kaasa võtta ka oma koera, kuid kehtib reegel, et üks koer korraga.

Vaata, milliseid nippe ägeda keskkonna loomiseks videos veel jagati!