fbpx

"Logistika Pluss pakub erinevaid logistikat ja tootmist toetavaid teenuseid tööstusettevõtetele, tootjatele ning maaletoojatele. Oleme vastutustundlik ja keskkonnasõbralik ettevõte ning lugupeetud tööandja."

Millega tegeleme?

Logistika Pluss OÜ pakub erinevaid logistikat ja tootmist toetavaid teenuseid tööstusettevõtetele, tootjatele ning maaletoojatele. Tegutseme aastast 1998.

Meie väärtused:

AVATUS – meie eesmärk on rääkida alati tõtt. Kui oleme eksinud, siis tunnistame seda julgelt ja anname endast kõik, et seda parandada. Kui vaja, küsime abi. Igaüks julgeb teha ettepanekuid ning teab, et nendele ollakse avatud. Anname endast parima, et teha häid otsuseid, olla paindlikud, empaatilised ja kuulata kliente.

PROAKTIIVSUS – oma töödes ja tegemistes panustame tänasele päevale, kuid arvestame ja hindame ka tulevikku. Kogu meie tegevus on ennetav ja ettevaatav, pakume kliendile alati innovaatilisi ideid ning professionaalseid lahendusi. Anname endast maksimumi eesmärkide saavutamiseks.

TÄPSUS – me lubame tähtaegadest kinni pidada. Hindame kõrgelt hoolikust, detailidega arvestamist, põhjalikkust ning üksikasjadesse süvenemist.

Milline tööandja oleme?

Tagamaks töökohtade ja töökeskkonna korrashoidu kasutame 5S süsteemi. Seda peavad järgima kõik töötajad. Nii saavutame kõrgema efektiivsuse ja kvaliteedi, vähendame masinate seisakuaegu, kasutame paremini ladustusalasid ja tagame tööohutuse.

Tööandja kaart

200+ töötajat

Tallinn

logistika

tootmistööline, transporditööline

praktikavõimalused

kohalik tööandja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

“Logistika Plussis meeldib mulle töötada, sest siin on väga tore, abivalmis meeskond ja mulle meeldib mu töö.”

Moonika, teenusehaldur

“Minu vend töötas Logistika Plussis ja soovitas mulle seda firmat, nagu kindlat tööandjat. Firmal on olnud hea maine ja hea positsioon tööturul. Olen saanud palju töökogemusi ja sain aasta juhiks.”

Nikolai, vahetusevanem

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Logistika Plussis praktikat sooritades saad töökogemuse ühes Eesti suuremas pidevalt arenevas logistikaettevõttes, ülevaate huvipakkuvast valdkonnast ning õppida oma ala parimate spetsialistide juures.

Kui praktikapakkumiste hulgas ei ole praegu sinule sobivat pakkumist, aga oled huvitatud Logistika Plussis praktika tegemisest, siis võta meiega ühendust.

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

tootmistööline

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

tootmistööline

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kui sa pakutavate vabade ametikohtade seast endale meelepärast ei leia, aga oled huvitavatud tööst Logistika Plussis, siis võta meiega ühendust!