fbpx

"Rail Baltic Estonia OÜ on Eesti riigile kuuluv ettevõte, mille eesmärk on Rail Balticu suurprojekti edukas elluviimine Eestis. Tule ja saa osa(ks) selle ainulaadse projekti saamisloost!"

Millega tegeleme?

Rail Baltic Estonia OÜ (RBE) on Eesti valdusettevõte, mis on loodud selleks, et esindada Eesti riigi huvisid ühisettevõttes (RB Rail AS) ja täita projekti administratiivseid kui tehnilisi ülesandeid Eestis.

Rail Baltica on Eesti ja kogu Baltikumi läbi aegade suurim taristuprojekt. Uus rajatav Euroopa standardi 1435mm rööpmelaiusega raudtee ühendab Eestit Kesk- ja Lääne-Euroopaga.
Mugav ja kiire reisimine, hoolimine loodusest ning võimalused ettevõtluse edendamiseks on ainult mõned paljudest sihtidest, mis innustavad meid Rail Balticat ellu viima.

Milline tööandja oleme?

Lisaks suurepärasele kollektiivile ja õdusale töökeskkonnale pakume oma töötajatele konkurentsivõimelist palka, huvitavat ja väljakutseterohket tööd, spordi- ja tervisetoetust, erinevaid kompensatsioone, koolitusi ning ühisüritusi.

Meie töötajad meist:

> Väga kaasaegne ettevõte ja kollektiiv, kus on näha, toimimas ja soositud kogu spekter uuenduslikke töösuhteid. Kõik on innukad, positiivsed ja ühise asja eest väljas. Meil on inimesi erinevatest rahvustest ja riikidest, esindatud on noored, vanad ja keskealised, väga mitmete valdkondade kogemuse ja pagasiga. Meil töötada on huvitav, arendav ja tore!
> Suurepärane tööõhkond ja motiveeriv töökeskkond. Tööandja pingutab palju, et töötajatel hea oleks.
> Tööandja hindab ja kannab hoolt enda inimeste eest. Töötamine on väga paindlik, tööd on võimalik teha nii peakontorist kui ka kodukontorist, samuti pole kellaajad kivisse raiutud ja on võimalik sättida enda muude toimetustega kooskõlasse. Kindlasti vajab äramärkimist ka äärmiselt kihvt kollektiiv.
> Ettevõte on uuendusmeelne. Seisab hea töötaja tervise eest läbi erinevate toetuste. Peab oluliseks töötaja töötingimusi nii kontoris kui kodukontoris ning panustab parima saavutamisel.
> My employer has provided and continues to provide good support both mentally and physically to all employees during the tough covid times. Big celebrations such as birthdays, birth of babies are celebrated as a team. Working from home and office is allowed and provides good choice for employee to make own decision. Opportunities are available to self-improve and promotion within is very good.
> Tööandja on loonud väga head töötingimused kontoris ning julgustab töötajaid ka kodus tööd tegema. RBE pakub konkurentsivõimelist palka. Korraldatakse väga ägedaid ja meeskonda ühendavaid koolitusi ja koosviibimisi.
> Rail Baltic Estonia OÜ on ettevõte, kelle jaoks on oluline töötajate rahulolu ning kus on ühtehoidev, väärtustav ja toetav meeskond. Tööandja pakub rohkelt võimalusi töötaja isiklikuks arenguks. Tööandja põhiliseks tegevusalaks on rahvusvahelise suurprojekti elluviimine, milles osalemine annab töötaja CV-sse märkimisväärse referentskogemuse.
Mõnus ja soe töökeskkond, toredad töökaaslased ja väga hea suhtumine oma töötajatesse.
Töökogemust selle tööandja juures on olnud ainult 1 nädal, seega saan hetkel vaid öelda seda, miks otsustasin tööle asuda. Osaühingusse Rail Baltic Estonia tööle asumise kasuks otsustavaks asjaoluks oli see, et tegemist on uue ja kiirelt kasvava organisatsiooniga, mille töötajad omavad kõrget motivatsiooni projekti elluviimiseks.
> Rail Baltic Estonias töötada on kõike muud kui rutiinne – meie tiimis on parimad eksperdid, kellelt on alati õppida, töö nõuab nii täpsust kui loomingulisust, kollektiiv on ühtne ning tiimitunne ülihea.
> Meie ettevõttest haigutama ajavat rutiini ei leia ja stagneerumise ohtu ka ei ole. Kasvame silmanähtava kiirusega, kaheaastase staažiga kolleegid on juba “vanad olijad”. Ettevõtte arengust ja kujunemisest saavad kõik aktiivselt osa, sest meil on kaasarääkimine mitte ainult lubatud, vaid loomulik. Kujundame ise oma kultuuri, lepime kokku reegleid, arendame tööprotsesse. Eks meid saadab sel kiirel arenguspurdil muidugi ka kasvuvalu ja juurdekuuluv “rahutute jalgade sündroom”, aga kõik probleemid saavad tasakaalukalt lahendatud nagu ka Eesti esimene kiirraudtee ehitatud, sest meil töötavad oma ala parimad, meil on kaasaegne kaasav juhtimine ja teame kindlalt, kes oleme, mida teeme.

Tööandja kaart

60+ töötajat

Tallinn

raudtee-ehitus

projektijuhid, insenerid, spetsialistid

rahvusvaheline tööandja

kaugtöö võimalus

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

sajandi suurprojekt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> projektijuht

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!