Oled oma valdkonna tipptegija või soovid selleks saada? Sa ei karda suuri väljakutseid ja otsid rohkemat kui lihtsalt järjekordne töö?

Siis tule ja aita meil ellu viia Baltimaade läbi aegade suurimat projekti – Rail Balticat!

MEIE EESMÄRK

Rail Baltic Estonia OÜ on Eesti valdusettevõte, mis on loodud selleks, et esindada Eesti riigi huvisid ühisettevõttes (RB Rail AS) ja täita projekti administratiivseid kui tehnilisi ülesandeid Eestis.

Rail Baltica on Eesti ja kogu Baltikumi läbi aegade suurim taristuprojekt. Uus rajatav Euroopa standardi 1435mm rööpmelaiusega raudtee ühendab Eestit Kesk- ja Lääne-Euroopaga.

Mugav ja kiire reisimine, hoolimine loodusest ning võimalused ettevõtluse edendamiseks on ainult mõned paljudest sihtidest, mis innustavad meid Rail Balticat ellu viima.

MEIST

Rail Baltic Estonia on kõigest viie aastaga kasvanud üheks arvestatavamaks tööandjaks Eesti inseneeria- ja taristuehitus sektoris, kus leiavad huvitavat ja väljakutseterohket tööd nii kogenud tippspetsialistid kui alles karjääritee alguses olevad ambitsioonikad kõrgkoolilõpetajad.

Pakume oma töötajatele väga häid ja toetavaid kolleege, mugavat töökeskkonda, loomulikult konkurentsivõimelist töötasu, erinevaid toetusi – sh spordi- ja tervisetoetust, asjalikke koolitusi ja põnevaid meeskonnaüritusi.

Vii oma karjäärirong järgmisele tasemele ning liitu Rail Baltic Estonia meeskonnaga!

Tööandja kaart

70+ töötajat

rahvusvaheline tööandja

Tallinn / hübriidtöö võimalus

raudtee-ehitus

sajandi suurprojekt

projektijuhid, insenerid, spetsialistid

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

ARENG

TURVALISUS

PEREKOND

HARITUS

KOOSTÖÖ

INNOVAATILISUS

HUUMORIMEEL

USALDUS

PAINDLIKKUS

TERVIS

HOOLIVUS

VASTUTUSTUNDLIKKUS

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Otsid esimest töökohta?

Oled äsja lõpetanud kõrgkooli taristu ehitamise või keskkonnaga seotud erialal ning näed ennast tegemas tähendusrikast tööd just nendes valdkondades? Siis tule ja pane ennast proovile Rail Baltica projekti juures. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> projektijuht

> raudtee - ehituse valdkonna ekspert

Kontakt

Täida ankeet või saada CV e-postile personal@rbe.ee

Küsimuste korral helista tööpäeviti kell 09:00-17:00 telefonil +372 566 888 31